У Харкові один і той же суд ухвалив різні рішення щодо проспекту Жукова/Григоренка

16 июня 2021 г., 21:22:00   25   0
У Харкові один і той же суд ухвалив різні рішення щодо проспекту Жукова/Григоренка

Харківський окружний адміністративний суд скасував перейменування проспекту Жукова на честь генерала Григоренка. Минулого тижня цей же суд визнав незаконним перейменування проспекту Григоренка на честь Жукова.

Про це повідомило видання kharkiv Today.

Суддя Андрій Зінченко у вівторок, 15 червня, задовольнив позов Харківської міськради, яка оскаржувала рішення глави Харківської ОДА від 17 травня 2016 року про перейменування проспекту Жукова на проспект Григоренка.

Мотиваційної частини рішення ще немає, але Харківська ОДА вже пообіцяла подати апеляцію на рішення окружного суду.

У 2016 році тодішній очільник області Ігор Райнін на виконання закону про декомунізацію видав указ про перейменування декількох районів Харкова, п’яти станцій метро та 52 вулиць, зокрема й проспекту Жукова.

“Якщо суд скасував (указ – ред.) в частині Жукова, то він може в будь-який момент скасувати в іншій частині. Рішення ухвалили за формальними підставами, попри практику Верховного суду та інших судів”, – пояснив депутат міськради Харкова Дмитро Булах.

Нагадаємо 10 червня Харківський окружний адмінсуд скасував рішення міськради Харкова про перейменування проспекту Григоренка на проспект Жукова. Це було вже третім перейменуванням цього проспекту.

У 2019 році мерія Харкова вже повертала проспекту ім’я Жукова. Тоді за даним фактом порушили кримінальну справу.

Після цього Апеляційний суд Харкова визнав рішення мерії незаконним і заборонив перейменовувати проспект Григоренка. Однак у лютому 2020 року мерія знову перейменувала проспект і знову програла суд.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте