WOG і ОККО призупинили продаж преміального палива через введення держрегулювання цін

16 мая 2021 г., 10:21:00   64   0
WOG і ОККО призупинили продаж преміального палива через введення держрегулювання цін

Великі автозаправні мережі WOG і ОККО призупинили продаж преміального палива через введення Кабінетом міністрів України граничного рівня торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива і бензину.

"З 15 травня, в зв’язку з введенням державного регулювання цін на паливо на АЗК ОККО тимчасово припинена реалізація PULLS 95 і PULLS Diesel. Це пов’язано з тим, що продаж палива цих марок за ціною, встановленою Кабінетом міністрів на травень, є збитковою для мережі", - йдеться в повідомленні ОККО.

"У зв’язку з оприлюдненням постанови Кабміну, яка передбачає введення тимчасового державного регулювання цін на паливо, ми змушені припинити реалізацію преміального палива 95 Mustang і ДТ+Mustang", - йдеться в повідомленні WOG.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України постановою №474 від 14 травня 2021 року встановив на період дії карантину граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного палива - не вище 7 грн/літр і бензину - не вище 5 грн/літр.

Середня вартість ДТ (ULSD 10 ppm) і бензину (GASOLINE 10 ppm) визначається Мінекономіки на підставі розрахунків НАК "Нафтогаз України", проведених на підставі даних Platts CIF NWE за попередню декаду, сум митних платежів (акцизний податок та ПДВ) та офіційного курсу валют від НБУ. Оприлюднення міністерством середніх цін одного літра ДТ і бензину - щомісяця 3,13 і 23 числа.

У міністерстві вважають, що введення тимчасового державного регулювання цін на продаж через мережі АЗС бензинів А-92, А-95 і ДТ шляхом встановлення граничної торговельної надбавки необхідно з метою запобігання зловживань суб’єктами господарювання та доступності для населення цієї продукції.

Згідно з повідомленням на сайті Мінекономіки, станом на 14 травня 2021 року середня ціна 1 літра ДТ - 20,89 грн/літр, бензину - 25,22 грн/літр.

Мережі АЗК ОККО і WOG є одними з найбільших в Україні, кожна налічує понад 400 автозаправних комплексів.

Поделиться:

Читайте еще

Лента новостей

14 июня 2021 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте