Глава ФБР назвав штурм Капітолію 6-го січня "внутрішнім тероризмом"

03 марта 2021 г., 12:31:00   51   0
Глава ФБР назвав штурм Капітолію 6-го січня "внутрішнім тероризмом

ФБР класифікувало штурм Капітолію прихильниками Дональда Трампа 6-го січня, як "внутрішній тероризм" (domestic terrorism - прим. ГА).

Про це у вівторок заявив директор Федерального бюро розслідувань Крістофер Рей, виступаючи перед Юридичним комітетом Сенату США, інформує Голос Америки.

"Цей напад, ця облога, були, просто кажучи, кримінальними діями, і ми, ФБР, розглядаємо таку поведінку, як внутрішній тероризм", - заявив Рей.

Рей спростував конспірологічні теорії, згідно з якими учасники штурму Капітолію лише прикидалися прихильниками Трампа, заявивши, що ФБР «не знайшло підтверджень цього».

Рей запевнив, що ФБР використовує всі наявні в арсеналі відомства слідчі ресурси для переслідування причетних до «жахливого насильства і злочинних дій, які відбулися 6-го січня 2021 року».

Директор ФБР також заявив про відсутність доказів підтасовки виборів у США.

За словами директора ФБР, його відомство отримало понад 270 000 повідомлень від американців, які допомогли правоохоронцям ідентифікувати учасників штурму Капітолію.

Міністерство юстиції США висунуло різні кримінальні звинувачення - від змови до нападу на співробітників сил правопорядку - проти більш ніж 250 осіб.

В результаті заворушень 6-го січня загинули п’ятеро людей.

Щонайменше, 18 фігурантів справи пов’язані з крайньою правою організацією Proud Boys, і 9 - з антиурядовим воєнізованим угрупуваннямм Oath Keepers.

Поделиться:

Читайте еще

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте