Експерт розповів, для чого президент вакцинувався

03 марта 2021 г., 12:35:00   62   0
Експерт розповів, для чого президент вакцинувався

Віталій Бала порівняв Зеленського з Путіним і пояснив, чим була акція щеплення президента і Степанова.

Про це директор Агентства моделювання ситуацій розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи вчорашнє показове щеплення Зеленского, Віталій Бала заявив, що це була піар-акція, направлена врятувати рейтинг президента, а не відновити довіру населення до привезеної вакцини.

«Насправді я думаю, що це більше схоже на піар-акцію, причому піар-акцію, яка не направлена на пропагування вакцинації, а яка стосується безпосередньо Володимира Зеленського, тобто його рейтингу. Напевно, ті, хто його консультує, прийшли до рішення, що оголений торс може добавити підтримки чи зупинити зменшення цієї підтримки. Я можу нагадати, в свій час до таких кроків вдавався Путін: і рибу ловив, на коні їздив. Таке враження, що їм одні і ті ж самі дають поради - ті, хто має відношення до Росії. Ходили чутки, що хочуть найняти одного політтехнолога, який працював з Льовочкиним за часів Януковича. Не знаю, чи це чутки, чи не чутки, але це можна певною мірою пояснити. Якщо президент хотів пропагувати вакцинування, він мав це зробити 24 лютого, а ще краще 23-го — на день, умовно, коли якась частина святкувала ту радянську армію. І якщо він планував зробити це в контексті посилу для тих людей, які ще ностальгують по Радянському Союзу, такі речі, з моєї точки зору, були б більш доцільні і ефективні.», - сказав він.

Директор Агентства моделювання ситуацій пояснив, чому вакцинація Зеленського та Степанова є абсурдною.

«Треба було це робити саме в перший день, щоб показати, що ось, вакцина, якій можна довіряти. Але це було зроблено 2 березня, і більше виглядає, як те, щоспасіння утопаючих справа рук самих утопаючих. Тобто це такі екстраординарні дії, які, знов-таки, виконані не зовсім вдало, бо, якщо ми згадаємо, лідери інших країн, коли вакцинувались, по-перше, показували шприц, яким набиралось, щоб було видно, що це за вакцина, і потім вводили. Ні у Степанова, ні у Зеленського не видно, яку вакцину їм вводили. Видно, що готуються до введення, на тому фото. Це другий момент. І третій момент. Вони ж нібито перехворіли коронавірусом, і ніби ж не треба вакцинуватися, хоча, можливо, вони прочитали, бо була така інформація кілька тижнів тому, що французькі фахівці визначили, що для тих, хто перехворів, достатньо однієї дози, і вже буде певний імунітет. Але, наскільки я пам'ятаю, там мова йшла про іншу вакцину. Тому, на жаль, це все потуги спасти вакцинацію і спроба весь негатив, який так чи інакше буде безпосередньо і на президента, який заявляв на першому українському форумі Україна 30, що вакцина буде ще в середині лютого», - наголосив співрозмовник.

Експерт також висловив сумнів щодо того, що президент вакцинувався саме привезеною вакциною і того, що перші особи держави послідують його прикладу.

«Тепер чекаємо вакцинацію Шмигаля. Але я так розумію, що він не дуже хоче вакцинуватися. Єрмак взагалі сховався, він же завжди на перших ролях там стоїть в кадрі, а тут навіть його видно не було. Тобто насправді ні Степанов, ні Зеленський не змогли, з моєї точки зору, переконливо продемонструвати, що вони довіряють тій вакцині і вакцинуються саме нею, бо ми візуально не побачили, що саме з флакончиків з цією вакциною брали. Цього не сталося. Більш того, якщо вони хотіли реально зробити вакцинацію, то всі знають, що один флакончик 10 доз. Тобто коли міністр охорони здоров'я Степанов вакцинувався, з моєї точки зору, мали показати приблизно так: флакончик відкривається, першу дозу дають якомусь медику, потім звідти ж беруть і дають Степанову. Так само і з військовослужбовцями і з Верховним головнокомандувачем. Тобто щоб це говорило про те, що вони вакцинувалися саме тою вакциною», - резюмував Бала.

Полный текст материала с ФОТО и ВИДЕО читайте на нашем сайте.

Поделиться:

Читайте еще

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте