Корнієнко розповів, як вчинять з Дмитруком, який голосував проти поправок Президента

23 февраля 2021 г., 19:59:00   49   0
Корнієнко розповів, як вчинять з Дмитруком, який голосував проти поправок Президента

Член фракції “Слуга Народу” Артем Дмитрук – єдиний, хто сьогодні під час позачергового засідання парламенту проголосував проти законопроекту про державну службу, який відновлює проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та регулює низку інших питань держслужби. У зв’язку з цим у фракції будуть з’ясовувати, чому він так вчинив.

Про це УНН повідомив голова партії “Слуга Народу” Олександр Корнієнко.

“Заступник голови фракції, у якого він перебуває у групі, наскільки я розумію, це Кравчук: доручимо їй дізнатися його мотиви, чому він так проголосував, попереджав він про це заздалегідь чи ні. Дізнаємося, що послужило причиною”, — розповів нардеп. 

Також Корнієнко зазначив, що така єдність у монобільшості продиктована командним рішенням і ніяк не пов’язана з чутками, що Президент Зеленський в іншому випадку обіцяв розігнати Верховну Раду. Він зауважив, що незважаючи на єдність монобільшості депутати мають право на свою позицію, на дискусію про суть того чи іншого законопроекту.

За словами Корнієнка, наступне засідання фракції відбудеться наступного понеділка, 1 березня.

“За” документ з правками Президента України проголосували — 267 нардепів. Так, законопроект № 4531 було схвалено у першому читанні 4 лютого, а в цілому 16 лютого. Документ передбачає, що конкурси на посади, зайняті особами, що працюють за контрактом на час карантину у зв’язку з COVID, мають бути оголошені протягом шести або дев’яти місяців із дня набуття законом чинності. Пізніше Президент України Володимир Зеленський ветував закон начебто через те, що не всі “потрібні” правки були враховані і документ було ухвалено з суттєвими обмеженням можливостей т.в.о. міністра. Тож, серед правок — можливість в.о міністра мати всі ті ж повноваження, що і у призначеного парламентом глави відомства. Передусім це “розв’яже руки” в.о. міністра енергетики Юрію Вітренку, якого вже двічі не змогли призначити повноцінним міністром.

Офіційно Зеленський повернув законопроект до парламенту з проханням вилучити із закону “норми щодо обмеження виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада міністра є вакантною”. Сьогоднішнім рішенням парламент підтримав правки Зеленського.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына / 17.02.2021, 12:00
АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына
Перестановки в фонде «Самрук-Казына» могут завершиться как в пользу в Ахметжана Есимова, так и напротив — создать сущест… Читать полностью
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса / 08.02.2021, 12:52
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса
Директор Департамента здравоохранения Харьковского горсовета — личность в городе известная. Особенно в последнее время, … Читать полностью

Лента новостей

24 февраля 2021 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте