Експерт розповів про профнепридатність влади

27 января 2021 г., 13:30:00   61   0
Експерт розповів про профнепридатність влади

Андрій Новак переконаний, що призначення владою нових податків для крупних світових корпорацій закінчиться втратою інвесторів.

Про це економіст, кандидат економічних наук розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи те, що пан Гетманцев запропонував законопроект, який дозволить обкладати податками такі компанії, як Фейсбук, Тік-Ток, Амазон і т.д., які працюють на території України, експерт у галузі економіки зазначив, що це свідчить про некомпетентність влади.

«В умовах надзвичайно низького інтересу до України зі сторони світових інвесторів, зараз в цей період призначати нові податки для крупних світових корпорацій означає остаточно відлякати від України всіх потенційних інвесторів і остаточно втратити інтерес до економічної активності на території України. Тому подібні ініціативи не тільки недалекоглядні, це, я б навіть сказав, профнепридатність», - пояснює він.

Андрій Новак також висловив надію, що в ВР не будуть мати підтримку такі ініціативи, і ця ініціатива залишиться лише персональною ініціативою того представника влади, який її подав.

Кандидат економічних наук також відповів на питання, чи може бути якась відповідь від названих компаній в плані обмежень для України?

«Обмежень не буде. Єдине, що може бути, це публічне запитання до президента: чи ми працюємо по інвестиційних нянях чи ми призначаємо нові податки?», - резюмував співрозмовник.

Полный текст материала с ФОТО и ВИДЕО читайте на нашем сайте.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына / 17.02.2021, 12:00
АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына
Перестановки в фонде «Самрук-Казына» могут завершиться как в пользу в Ахметжана Есимова, так и напротив — создать сущест… Читать полностью
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса / 08.02.2021, 12:52
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса
Директор Департамента здравоохранения Харьковского горсовета — личность в городе известная. Особенно в последнее время, … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте