Обігрівач і коротке замикання: деталі пожежі у Харкові

22 января 2021 г., 19:11:00   54   0
Обігрівач і коротке замикання: деталі пожежі у Харкові

До загибелі людей в результаті пожежі у Харкові призвела сукупність декількох факторів. За попередніми даними, причиною стало коротке замикання.

Про це РБК-Україна повідомили джерела в правоохоронних органах.

За словами джерел, в будинку престарілих “Золотий час” з 17 січня не працював газовий котел, тому для опалення співробітники використовували електрообігрівач.

Найімовірніше, в день трагедії постояльців залишили без нагляду. На сьогодні правоохоронні органи схиляються до того, що в стіні сталося коротке замикання в проводці. Швидкому поширенню вогню сприяло те, що всередині будинку все було дерев’яне, в тому числі підлога.

Серед постояльців були люди похилого віку з фізичними вадами, зокрема, сліпі та лежачі. Цей будинок не зареєстрований в кадастрі, немає документів на земельну ділянку, однак всі комунікації прокладено. За даними джерел, чоловік, що незаконно побудував дім, знайомий з сім’єю, яка організувала будинок престарілих.

У будинку престарілих “Золотий час” був свій сайт, але після трагедії він не працює. Відомо, що у власників кілька таких будинків для людей похилого віку, алко- і наркозалежних. Нагадаємо, в результаті пожежі в будинку для людей похилого віку загинули 15 осіб, ще кілька постраждали та були госпіталізовані.

Пожежу кваліфікували як надзвичайну ситуацію державного рівня, на завтра оголосили державний траур. Кабмін створив комісію для розслідування пожежі в Харкові.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына / 17.02.2021, 12:00
АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына
Перестановки в фонде «Самрук-Казына» могут завершиться как в пользу в Ахметжана Есимова, так и напротив — создать сущест… Читать полностью
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса / 08.02.2021, 12:52
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса
Директор Департамента здравоохранения Харьковского горсовета — личность в городе известная. Особенно в последнее время, … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?







Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте