Суди відмовляються розглядати справу “діамантових прокурорів”

22 января 2021 г., 19:39:00   59   0
Суди відмовляються розглядати справу “діамантових прокурорів”

Офіс генерального прокурора говорить про те, що судовий процес проти “діамантових прокурорів” Володимира Шапакіна і Олександра Корнійця затягується. Через кілька років закінчиться термін притягнення їх до відповідальності.

Про це РБК-Україна сказав прокурор в процесі Яніс Симонов. Він зазначив, що рік тому справу проти екс-заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця було передано з Голосіївського в Оболонський районний суд. Але за рік цей суд не приступив до розгляду, а 21 січня і зовсім передав справу в Київський апеляційний суд.

Там повинні розглянути питання об’єднання справи “діамантових прокурорів” та іншого процесу – проти Корнійця і його сестри за звинуваченням у незаконному заволодінні сміттєпереробної компанії. “На нашу думку, це затягування судового розгляду і спроба скинути з себе справу. Це різні справи”, – зазначив Симонов.

На думку прокуратури, об’єднання цих справ призведе до “руйнування” обох процесів. Крім того, є загроза, що через пару років закінчаться строки притягнення до відповідальності Шапакіна і Корнійця і вони не отримають покарання.

“Перекидання справи з одного до іншого суду нічого доброго не несе, тому що через 2-3 роки закінчаться строки притягнення до відповідальності за “діамантову справу”. І тоді і діаманти і гроші доведеться повертати цим особам”, – сказав прокурор.

Симонов також підкреслив, що і Шапакін і Корнієць подали позови про поновлення в Генпрокуратурі, він вони поки що не розглянуто. Шапакіна і Корнійця затримали в 2015 році за підозрою в отриманні великого хабара. В ході обшуків у них вилучили близько 500 тисяч доларів, а також діаманти і зброю.


Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына / 17.02.2021, 12:00
АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына
Перестановки в фонде «Самрук-Казына» могут завершиться как в пользу в Ахметжана Есимова, так и напротив — создать сущест… Читать полностью
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса / 08.02.2021, 12:52
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса
Директор Департамента здравоохранения Харьковского горсовета — личность в городе известная. Особенно в последнее время, … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте