Профільний комітет ВРУ підтримує легалізацію канабісу у медичних цілях

21 января 2021 г., 22:46:00   59   0
Профільний комітет ВРУ підтримує легалізацію канабісу у медичних цілях

Комітет Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги й медичного страхування виступили за легалізацію канабісу у медичних цілях.

Про це «Українським Новинам» повідомив голова комітету, депутат парламенту від фракції «Слуга народу» Михайло Радуцький.

За словами Радуцького, вони планують розглянути відповідні законопроєкти (№ 4553, 4553-1, 4553-2, 4553-3) на найближчому своєму засіданні. «У цілому Комітет із питань здоров’я нації підтримує ідею легалізації канабісу у медичних цілях за умови жорсткого контролю за його використанням… Зараз є низка законодавчих ініціатив щодо легалізації медичного канабісу.

На одному з найближчих засідань комітету з питань здоров’я нації ми разом з експертами їх розглянемо», – сказав він. Зі слів Радуцького, комітет разом з експертами вийде на один варіант законопроєкту, який врахує всі аспекти цього питання та ініціатив парламентарів, і напрацьований законопроєкт буде винесено на голосування Ради.

Він зазначив, що згідно з ініційованим президентом Володимиром Зеленським опитуванням, яке було проведене 25 жовтня 2020 року, у цілому суспільство підтримує використання канабісу у медичних цілях.


Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына / 17.02.2021, 12:00
АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына
Перестановки в фонде «Самрук-Казына» могут завершиться как в пользу в Ахметжана Есимова, так и напротив — создать сущест… Читать полностью
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса / 08.02.2021, 12:52
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса
Директор Департамента здравоохранения Харьковского горсовета — личность в городе известная. Особенно в последнее время, … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте