Психіатрична експертиза визнала четвірку "новопечерських кілерів" осудними

20 января 2021 г., 01:37:00   97   0
Психіатрична експертиза визнала четвірку "новопечерських кілерів

Печерський районний суд Києва продовжив до 8 лютого 2021 року строк безальтернативного тримання під вартою четвірки балканських кілерів, яких підозрюють в організації та здійсненні замаху на життя 38-річного громадянина Чорногорії Радоє Звіцера, що вважається одним із лідерів потужного європейського наркокартелю "Кавач".

Відповідні рішення, оприлюднені у відкритій частині судового реєстру 30 грудня 2020 року, ухвалила слідчий суддя Тетяна Ільєва.

Згідно із ними, запобіжні заходи у вигляді арештів продовжено щодо громадян Сербії Мілана Бранковича і Петара Йовановича, а також чорногорців Стефана Джукича і Еміля Тузовіца.

Михаил Тереньтев

(Стефан Джукич та Еміль Тузовіц)

Саме остання парочка, як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, 26 травня 2020 року виступала безпосередніми виконавцями спроби вбивства Звіцера в самісінькому центрі українскої столиці.

Тоді достойника перестріли опоненти біля будинку в елітному ЖК "Новопечерські липки", здійснили понад 10 пострілів, після чого намагалися втекти, попередньо підпаливши використану кілерами автівку.

За кілька годин зловмисників, які пересувалися на машині "Toyota Sequoia" (власником іномарки, як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, виступає зареєстрований в столичному гуртожитку Академії МВС України Віктор Грабар, рідний брат якого раніше служив поліцейським взводу в полку особливого призначення "Київ" та виступав помічником нардепа 8 скликання Євгена Дейдея на громадських засадах) затримали під Одесою в компанії діючого співробітника Нацполіції - старшого сержанта полку поліції особливого призначення "Київ" Ростіслава Чернобрового, що наразі проходить у гучній справі в якості свідка.

Михаил Тереньтев

(Ростіслав Чернобровий)

Що ж стосується балканців, які знаходилися в одній автівці з українським "копом", то Джукич, Тузовіц, Бранкович та Йованович продовжують тримати язики за зубами. Згідно із висновками проведених восени 2020 року судово-психіатричних експертиз, на період інкримінованого "братушкам" злочину вони не виявили ознак будь-яких хронічних психіатричних захворювань, тобто усвідомлювали свої дії та вважаються осудними.

Додамо, що окрім висунутих щодо них підозр у незаконному обігу зброї та спробі вбивства на українських теренах очільника "Кавача", до двох кривдників Радоє Звцера мають кримінальні претензії європейські правоохоронці. Зокрема, Стефану Джукичу закидають розстріл двох людей в італійському місті Барі в листопаді 2019 року, а Петара Йовановича по лінії Інтерполу розшукують за умисне вбивство при обтяжуючих обставинах, яке було скоєне 17 січня 2020 року в Белграді.

Попри неодноразові спроби допитів "новопечерських кілерів" працівниками вітчизняної Нацполіції, наразі вони відмовляються від надання будь-яких показів, керуючись нормами ст.63 Конституції України. У свою чергу, на контакт із "копами" певним чином зголосилися потерпілі - подружжя Радоє та Тамара Звіцер. Остання, як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, фактично врятувала свого чоловіка під час спроби його вбивства, коли вихопила пістолет та здійснила кілька пострілів у бік нападників. Після цього зброя, яку використала жінка, зникла.

Михаил Тереньтев

(Тамара та Радоє Звіцер)

У своїх показах, наданих слідству Тамара та Радоє Звіцер, не акцентували увагу на відповідному факті. Вони лише синхронно засвідчили, що разом перебралися до України, де в них народився молодший син, ще в 2019 році. Родина чорногорців буцімто винаймала житло в столичному ЖК "Новопечерські липки", а вдень 26 травня 2020 року разом відправилося на прогулянку. У цей момент розпочався дощ, через що Звіцери вирішили йти додому. Радоє прямував останнім, оскільки чекав на собаку, коли назустріч йому вискочили Джукич та Тузовіц, що відкрили вогонь, здійснивши близько десяти пострілів. П’ять з них влучили в лідера "Кавача", він сховався у приміщенні кафе, звідки був доправлений до лікарні. Через 9 діб його відпустили додому, де Звіцер продовжив лікування в домашніх умовах.

Михаил Тереньтев

(Радоє Звіцер)

detective-info.com.ua

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына / 17.02.2021, 12:00
АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына
Перестановки в фонде «Самрук-Казына» могут завершиться как в пользу в Ахметжана Есимова, так и напротив — создать сущест… Читать полностью
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса / 08.02.2021, 12:52
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса
Директор Департамента здравоохранения Харьковского горсовета — личность в городе известная. Особенно в последнее время, … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте