Вперше в історії США при Білому домі буде працювати радник з наукових питань

17 января 2021 г., 11:09:00   41   0
Вперше в історії США при Білому домі буде працювати радник з наукових питань

Обраний президент Джо Байден представив у суботу свою команду радників у науковій сфері, заявивши, що його адміністрація буде керуватися “наукою та істиною”. Байден вперше в історії Білого дому підвищив посаду наукового радника до рівня члена Кабінету міністрів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Голос Америки.

Обраний президент висунув на посаду директора Управління з питань політики в області науки і технологій Еріка Ландера, математика, генетика і біолога. Представляючи Ландера, Байден охарактеризував його як “одного з найбільш блискучих людей, яких я знаю”. 

Обраний віце-президент Камала Харріс під час подання команди вчених Білого дому згадала про свою покійну матір, яка займалася науковими дослідженнями в області онкологічних захворювань, і навчила її критично мислити.

“Наука, що стоїть за зміною клімату – це не обман. Наука, що вивчає вірус, неупереджена. Застосовуються одні і ті ж закони, одні й ті ж докази є істинними, незалежно від того, чи приймаєте ви це чи ні”, – заявила Харріс.

Ерік Ландер – директор-засновник Інституту Броду Массачусетської лікарні загального профілю, професор біології Массачусетського технологічного інституту (MIT) і професор системної біології Гарвардської медичної школи. Він був провідним автором першої статті, в якій дослідники описали будову людського геному.

Обраний президент також запросив в наукову команду Білого дому доктора Френсіса Коллінза, директора Національного інституту здоров’я, який разом з Ландером вивчав геном людини. Байден призначив співголовами Ради з науки і технологій при президентові двох видатних жінок-вчених. Раду очолять хімік-технолог, лауреат Нобелівської премії з хімії 2018 року Франсес Арнольд і Марія Зубер, віце-президент З досліджень і професор геофізики.

Посаду директора з питань політики в області науки і технологій вимагає затвердження Сенатом.

На посаду заступника директора з питань політики в області науки і технологій обраний президент номінував соціолога Алондру Нельсон з Прінстонського університету.

Напередодні Обраний президент США Джожеф Байден висунув Вікторію Нуланд на посаду заступника держсекретаря з політичних питань. Вона відома своєю підтримкою України.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына / 17.02.2021, 12:00
АТФбанк, Галимжан Есенов и Ахметжан Есимов ответят за семейный схематоз Самрук-Казына
Перестановки в фонде «Самрук-Казына» могут завершиться как в пользу в Ахметжана Есимова, так и напротив — создать сущест… Читать полностью
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса / 08.02.2021, 12:52
Записки врача - как Юрий Сороколат довел до развала медицинскую систему Харькова и «залечил» Геннадия Кернеса
Директор Департамента здравоохранения Харьковского горсовета — личность в городе известная. Особенно в последнее время, … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте