Годі сподіватися на щось добре від президента, який перебуває в постійній комунікаційній кризі

14 января 2021 г., 14:24:00   27   0
Годі сподіватися на щось добре від президента, який перебуває в постійній комунікаційній кризі

Чому в Зеленського та Єрмака все не так, усе через щось?

Звернув увагу, що виповнилося дев’ять місяців, як на Банковій з’явився антикризовий менеджер. Дев’ять місяців. Антикризовий.

Людину залучили, щоб він допоміг вирішити кризу комунікацій. Фахівець.

Одне з останніх досягненнь комунікації Зеленського з народом – селфі з Буковелю на початку локдауну. Щось мені підказує, що президентові навіть не пояснили, у чому суть цього комунікаційного провалу. Бо цю чергову комунікаційну кризу навіть не намагалися вирішити, чимось перебити в інформаційному полі. "И так сойдет, какая разница".

І тут виникає питання до фахового рівня антикорупційного менеджера. Насправді мені рівень і так відомий – його безглуздий витвір у вигляді Думчева ще залишаєтсья в пам’яті. Але запитання має поставити Зеленський.

І його президент має сформулювати так: чому за дев’ять місяців роботи антикризового менеджера в комунікаціях ОФісу президента залишаються кризи комунікації? Фахівця ж брали, щоб він допоміг якось кризу вирішити. А Зеленський та Офіс і далі проколюються на елементарних речах.

Загалом антикризових менеджерів можна поділити на дві групи.

1) Люди, які розуміють, що роботодавцеві потрібно вийти із кризи якнайшвидше. Такі антикризові менеджери швидко входять у справи, пропонують рішення, налаштовують нову систему роботи й ідуть далі до нових замовників. Вони отримують вигоду від результату процесу, оплата – за вирішену проблему.

2) Люди, які отримують вигоду не від результату своєї антикризової діяльності, а від процесу. І чим довший процес, тим більше вигоди. У цих людей цікавість вирішити кризу менша. Вони не систему вибудовують, а працюють за точковими ситуаціями. Чим таких ситуацій більше – тим більше потреба роботодавця в антикризовому менеджері.

Простіше кажучи: Зеленський знайшов собі антикризового менеджера другого типу. Який за дев’ять місяців кризу комунікацій Офісу президента не вирішив. Провал на провалі.

І допоки на Банковій залишається цей антикризовий менеджер, ми можемо прямо казати: у Зеленського – криза комунікації, фахівець усе ще допомагає вийти із кризи. А якщо сам президент живе та працює в постійній комунікаційній кризі (принаймні останні дев’ять місяців), то чого тоді можна очікувати всій країні від президента?

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Бывший рэкетир Олег Кияшко возглавил преступную империю покойного авторитета Князя / 15.12.2020, 09:00
Бывший рэкетир Олег Кияшко возглавил преступную империю покойного авторитета Князя
Харьковский криминальный авторитет Вадим Казарцев по кличке «Князь» умер от рака 2 месяца назад Читать полностью
Папа у Кости силен в разводилове / 14.12.2020, 12:06
Папа у Кости силен в разводилове
Спуская на собственный пиар бюджетные миллиарды, власти попадаются на удочку медиамошенников Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте