Безпілотник ОБСЄ зафіксував 3 потяги на Донбасі біля кордону з РФ

29 ноября 2020 г., 14:09:00   46   0
Безпілотник ОБСЄ зафіксував 3 потяги на Донбасі біля кордону з РФ

Безпілотник СММ ОБСЄ зафіксував ввечері 26 листопада 3 потяги на тимчасово окупованій території Донбасу біля кордону з РФ. Про це повідомляється у щоденному звіті № 284/2020, опублікованому у суботу Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ).

“Увечері 26 листопада безпілотний літальний апарат (БПЛА) СММ дальнього радіуса дії зафіксував 3 потяги поряд із неконтрольованими урядові прикордонними районами в Донецькій і Луганській областях”, – йдеться у звіті.

О 21:43 приблизно за 2,5 км на північний захід від н. п. Квашине (непідконтрольний урядові, 65 км на південний схід від Донецька) й орієнтовно за 10 км на північний захід від кордону з РФ цей БПЛА виявив потяг у складі здвоєного дизельного локомотива та 50 порожніх вагонів для вугілля, що рухався на північний захід із напрямку від кордону. О 21:44 цей потяг проїхав повз інший локомотив (для перевезення потягів, якими транспортують вугілля) без вагонів, що рухався на південний схід у напрямку кордону з РФ.

Згідно з Місією, перший потяг продовжив рух на північний захід, доки о 22:22 зупинився на залізничній станції в окупованому Іловайську. “О 23:51 приблизно за 8,5 км на східно-південний схід від н. п. Вознесенівка (кол. Червонопартизанськ; непідконтрольний урядові, 65 км на південний схід від Луганська) цей БПЛА виявив потяг (за оцінкою, у складі дизельного локомотива та невстановленої кількості вагонів), який рухався на південний схід у напрямку кордону та виїхав за межі України о 00:01 27 листопада”, – йдеться у звіті.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Бывший рэкетир Олег Кияшко возглавил преступную империю покойного авторитета Князя / 15.12.2020, 09:00
Бывший рэкетир Олег Кияшко возглавил преступную империю покойного авторитета Князя
Харьковский криминальный авторитет Вадим Казарцев по кличке «Князь» умер от рака 2 месяца назад Читать полностью
Папа у Кости силен в разводилове / 14.12.2020, 12:06
Папа у Кости силен в разводилове
Спуская на собственный пиар бюджетные миллиарды, власти попадаются на удочку медиамошенников Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте