“Вікно можливостей для України”: дипломат назвав дві умови для підтримки адміністрацією Байдена

25 ноября 2020 г., 00:04:00   71   0
“Вікно можливостей для України”: дипломат назвав дві умови для підтримки адміністрацією Байдена

Підтримка України з боку нової адміністрації в Білому Домі США залежатиме від активності Києва у боротьбі із корупцією та послідовності у відсічі агресії РФ.

Таку думку висловив український дипломат Костянтин Єлісєєв в ефірі каналу “Україна 24”. Він зазначив, що обраний президентом США Джо Байден буде продовжувати санкційну політику щодо РФ в міру того, як вона продовжуватиме ігнорувати міжнародне право.

“Байдену не треба ні до кого прислухатися, тому що він сам прекрасно знає й Україну, і Росію, політичну еліту. Він знає, як діяти та ставитися до Росії. Думаю, що політика тиску з боку нової адміністрації США збережеться, санкційна політика посилюватиметься в міру того, як Росія буде продовжувати ігнорувати міжнародне право. Нова адміністрація буде більше інвестувати в НАТО. З приходом нової адміністрації також потрібно не забувати, що відкриваються нові можливості для розвитку відносин між Україною та США”, — сказав він. 

Дипломат зазначив, що Україні потрібно виконати дві умови, щоб отримати підтримку США.

“Думаю, що США активніше братимуть участь у всіх процесах, що відбуваються на території України, активізують процес участі в переговорах з метою врегулювання ситуації на Донбасі та в Криму. Останні два роки фактично американська дипломатія, особливо після звільнення Курта Волкера, пасивно себе вела. Вікно можливостей залежатиме від України — наскільки Україна буде просуватися шляхом демократичних форм боротьби з корупцією. По-друге, наскільки Україна буде послідовна в позиції відсічі російській агресії. Якщо ці дві умови будуть виконані, ми зможемо сподіватися на потужну американську підтримку”, — сказав він.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Бизнес-«гонки» Павла Абросимова и Михаила Бахтиарова / 27.01.2021, 16:28
Бизнес-«гонки» Павла Абросимова и Михаила Бахтиарова
Владельцы одного из крупнейших российских автохолдингов Major Абросимов и Бахтиаров, известные своими связями в силовых … Читать полностью
Бывший рэкетир Олег Кияшко возглавил преступную империю покойного авторитета Князя / 15.12.2020, 09:00
Бывший рэкетир Олег Кияшко возглавил преступную империю покойного авторитета Князя
Харьковский криминальный авторитет Вадим Казарцев по кличке «Князь» умер от рака 2 месяца назад Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте