У Британії з початку грудня планують скасувати загальний карантин і запровадити регіональні обмеження

22 ноября 2020 г., 20:23:00   36   0
У Британії з початку грудня планують скасувати загальний карантин і запровадити регіональні обмеження

У Британії з 2 грудня планують припинити загальну ізоляцію і перейти до більш жорстких багаторівневих регіональних обмежень.

Про це повідомили в офісі прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, — передає Громадське.

На початку листопада уряд вдруге увів жорсткий карантин на території Британії після того, як погіршилась епідситуація з коронавірусом. Загальну ізоляцію запровадили на місяць.

Це викликало критику зі сторони бізнесу і деяких політиків, зокрема однопартійців прем’єра, які незадоволені економічними наслідками нового локдауну.

Нині офіційні дані показують, що друга хвиля епідемії в Англії почала згладжуватися, але очікується, що 23 листопада, у понеділок, наукові консультанти попередять уряд, що обмеження допомогли не надто ефективно і потрібні жорсткіші кроки.

Відтак прем’єр Джонсон вирішив запровадити регіональні обмеження, кажуть в його офісі. «Прем’єр-міністр і його наукові радники впевнені, що вірус все ще загрожує населенню, і без регіональних обмежень він може знову швидко вийти з-під контролю, перш ніж вакцинація принесе результати», — каже прессекретар Джонсона. Про новий план дій на зиму прем’єр має оголосити 23 листопада.

Він зокрема включатиме деталі взаємодії на період святкування Різдва. Про те, які регіони під дію яких карантинних обмежень потраплять, в уряді планують повідомити 26 листопада. Після цього за план має проголосувати парламент.

Такі кроки уряду, ймовірно, зіткнуться з гострою критикою зі сторони законодавців, які стверджують, що країна не може знову собі дозволити повторне закриття магазинів і готелів. Об’єми виробництва у другому кварталі і так впали на 20%. Опозиційна Лейбористська партія заявила, що для закриття будь-якого бізнесу потрібен пакет підтримки. Зазначимо, інші території Великої Британії — Шотландія, Уельс і Північна Ірландія — також перебувають під різними рівнями обмежень, які запровадили їхні місцеві органи влади.


Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Миллиарды из черной дыры / 25.11.2020, 14:15
Миллиарды из черной дыры
Что общего у дочерей президента Азербайджана, председателя Совета по правам человека при президенте России Валерия Фадее… Читать полностью
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество» / 13.10.2020, 16:55
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество»
На днях в Германии от онкологического заболевания скончался Вадим Казарцев, известный в криминальных кругах Украины как … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте