У Бельгії на півтора місяці вводять жорсткий карантин

30 октября 2020 г., 22:38:00   45   0
У Бельгії на півтора місяці вводять жорсткий карантин

Бельгія вводить суворі заходи ізоляції в зв’язку з ростом числа випадків коронавирусной інфекції, госпіталізацій і смертей.

Про це заявив прем’єр-міністр Олександр Де Кроо, повідомляє The Brussels Times.

“Ми повертаємося до суворої ізоляції, яка переслідує тільки одну мету: гарантувати, що наша система охорони здоров’я не впаде”, – сказав Де Кроо.

Заходи вступлять в силу в неділю ввечері і будуть діяти до 13 грудня. Вони можуть бути переглянуті 1 грудня.

Приймати відвідувачів будинку більше не можна, за винятком одного «дотику для обіймів». Людям, що живуть на самоті, дозволяється контакт з двома людьми. На відкритому повітрі зборів можуть проводитися максимум з чотирма людьми, при дотриманні соціальної дистанції і в масках для особи. Велика частина магазинів будуть закриті.

Доставка продуктів дозволена. Немедичні професії, що вимагають тісного контакту, такі як перукарі і косметологи, будуть закриті. У сфері освіти осінні канікули будуть продовжені ще більше: школи будуть закриті до 15 листопада.

Дистанційна робота стане обов’язковою. Якщо це неможливо, обов’язкові маски для обличчя і соціальна дистанція.

Бари і ресторани в готелях також закриються. Готелі можуть залишатися відкритими, але їжа повинна подаватися в номер. На похорон допускаються максимум 15 чоловік.

Парки відпочинку повинні закритися з 3 листопада, але ресторани і басейни вже закрилися. Вже діючі заходи комендантської години залишаються в силі. В Бельгії наразі щоденно фіксується в середньому 20 тис. нових випадків зараження на коронавірус.


Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Миллиарды из черной дыры / 25.11.2020, 14:15
Миллиарды из черной дыры
Что общего у дочерей президента Азербайджана, председателя Совета по правам человека при президенте России Валерия Фадее… Читать полностью
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество» / 13.10.2020, 16:55
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество»
На днях в Германии от онкологического заболевания скончался Вадим Казарцев, известный в криминальных кругах Украины как … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте