Замість хлібокомбінату – хмарочоси: у центрі Києва забудовник незаконно зносить будівлі хлібозаводу

29 октября 2020 г., 21:44:00   49   0
Замість хлібокомбінату – хмарочоси: у центрі Києва забудовник незаконно зносить будівлі хлібозаводу

Замість хлібокомбінату – хмарочоси: у Печерському районі Києва знесли будівлі колишнього заводу й активно готують ділянку під зведення елітного житла.

От тільки робить це все забудовник без необхідних документів. Хто без дозволів «хазяйнує» в історичному ареалі столиці? Дивіться у репортажі «СтопКору».

Столичний Печерськ, вулиця Василя Тютюнника – три місяці тому тут ще стояли корпуси колишнього хлібозаводу, що мав майже сторічну історію. Тепер територію розчищають під забудову висотками, а старі будівлі знесли.

На ділянці вже почали вбивати палі, причому без необхідних документів і дозволів. За словами місцевих, «люди в жилетках» самовільно перекривають дорогу і не пускають машини на територію, утворюючи затори.

Забудовник – ТОВ «Будівельна компанія «Житлобудінвест». Згідно з проєктом, тут мають звести кілька 30-поверхівок. Однак на запит жителів дозвільну документацію ніхто так і не надав. Сусідні будинки – вже старі і подекуди мають тріщини, тож люди небезпідставно турбуються за їхній стан.

Зауважимо, ця територія віднесена до історичного ареалу Києва, тож будь-яке нове будівництво тут має узгоджуватись із Мінкультом.

Активісти «СтопКору» звернулися з відповідними заявами до поліції та викликали слідчо-оперативну групу, а також домовилися з жителями сусідніх будинків про цілодобове чергування.

Нагадуємо, незаконне знесення будівлі підпадає щонайменше під статтю 386 ККУ – самоуправство.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Миллиарды из черной дыры / 25.11.2020, 14:15
Миллиарды из черной дыры
Что общего у дочерей президента Азербайджана, председателя Совета по правам человека при президенте России Валерия Фадее… Читать полностью
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество» / 13.10.2020, 16:55
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество»
На днях в Германии от онкологического заболевания скончался Вадим Казарцев, известный в криминальных кругах Украины как … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте