Венедіктова назвала недоліки в роботі ДБР і дала два місяці на їх усунення

27 октября 2020 г., 00:05:00   63   0
Венедіктова назвала недоліки в роботі ДБР і дала два місяці на їх усунення

У понеділок, 26 жовтня, генеральний прокурор Ірина Венедіктова заслухала звіт про результати роботи Державного бюро розслідувань (ДБР) за 9 місяців цього року.

Вона назвала недоліки в роботі бюро і дала два місяці на їх усунення. Про це повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

“Генеральний прокурор зазначила, що існує ряд недоліків в роботі бюро, серед яких низька кількість проваджень, переданих до суду з обвинувальним актом, недостатній рівень відшкодування встановлених збитків, завданих кримінальними корупційними правопорушеннями, а також відсутність системного викриття злочинних вертикалей”, – йдеться в повідомленні. Вона заявила, що ці недоліки необхідно усунути ці недоліки за два місяці.

“Генеральний прокурор поставила перед ДБР завдання – за два місяці скорегувати роботу на зазначених напрямках і усунути виявлені недоліки”, – йдеться в повідомленні.

За словами Венедіктової, потрібно “блокувати корупційні вертикалі знизу вгору”. Вона також сказала, що повинно бути “реальне відшкодування встановлених збитків”.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Миллиарды из черной дыры / 25.11.2020, 14:15
Миллиарды из черной дыры
Что общего у дочерей президента Азербайджана, председателя Совета по правам человека при президенте России Валерия Фадее… Читать полностью
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество» / 13.10.2020, 16:55
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество»
На днях в Германии от онкологического заболевания скончался Вадим Казарцев, известный в криминальных кругах Украины как … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте