У США вчені розробили багаторазову захисну маску з підігрівом, яка здатна знищувати коронавіруси

25 октября 2020 г., 00:29:00   97   0
У США вчені розробили багаторазову захисну маску з підігрівом, яка здатна знищувати коронавіруси

Вчені Массачусетського інституту технологій розробили маску багаторазового використання з нагрітою мідною сіткою, що, на їхню думку, здатна деактивувати коронавірус у повітрі. Така маска містить мідну сітку, яка нагрівається.

Коли людина вдихає і видихає, повітря багато разів проходить через сітку, яка уповільнює і деактивує частинки вірусу завдяки при високій температурі, — передає Громадське.

За словами дослідників, така розробка може бути корисною для лікарів, а також пересічних людей, яким важко дотримуватися соціальної дистанції, наприклад, у переповненому автобусі. «Це абсолютно нова концепція маски, що не блокує вірус.

Вона пропускає його через сітку, але уповільнює та деактивує», — сказав Майкл Страно, професор хімічної інженерії з Массачусетського технологічного інституту.

Він заявив, що ця маска дозволить «дихати медично стерильним повітрям». Дослідники нині почали створювати прототип і сподіваються незабаром приступити до випробувань.


Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Миллиарды из черной дыры / 25.11.2020, 14:15
Миллиарды из черной дыры
Что общего у дочерей президента Азербайджана, председателя Совета по правам человека при президенте России Валерия Фадее… Читать полностью
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество» / 13.10.2020, 16:55
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество»
На днях в Германии от онкологического заболевания скончался Вадим Казарцев, известный в криминальных кругах Украины как … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте