Доньку загиблого в катастрофі Ан-26 штурмана не взяли в харківську школу, директрису відсторонили

01 октября 2020 г., 23:52:00   71   0
Доньку загиблого в катастрофі Ан-26 штурмана не взяли в харківську школу, директрису відсторонили

Доньці загиблого в катастрофі Ан-26 штурмана Олексія Остапенка відмовили в праві навчатися в харківській школі нібито через брак місць. До Харкова сім’я переїхала з Чугуєва після трагедії. Тепер директрису навчального закладу відсторонили.

Про це на брифінгу повідомили голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер та в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет, інформує “Громадське”.

За їх словами, наразі триває службове розслідування, а дівчинку взяли до іншої школи. 

До трагедії 25 вересня Олексій Остапенко з сім’єю жив у Чугуєві. Після неї його вдова з донькою Лізою, яка навчалась у другому класі, переїхали до Харкова — до її батьків. Саме тоді і виникла проблема зміни навчального закладу.

За словами вдови військового Олени Остапенко, директриса навчального закладу запропонувала посадити дитину до кого-небудь на коліна у кутку класу, пояснивши, що вільних місць уже немає. Сама ж очільниця школи звинувачення відкидає.

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер сказав, що в такій ситуації дії директриси були неетичними.

“Тому що ми розуміємо, що в сім’ях зараз все змінилося і тут ми отримуємо таку реакцію керівництва школи”, — сказав Кучер.

Водночас він зазначив, що в Харкові дійсно існує проблема із переповненням шкіл.

В. о. міністра освіти Сергій Шкарлет повідомив, що мамі запропонували іншу школу

“Досить пристойну школу міста Харкова. Сподіваюсь, що вже завтра дитина почне повноцінно навчатися. Навіть, якщо переповнений клас, відмовляти дитині в такий спосіб — аморально”, — сказав Шкарлет.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество» / 13.10.2020, 16:55
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество»
На днях в Германии от онкологического заболевания скончался Вадим Казарцев, известный в криминальных кругах Украины как … Читать полностью
У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі / 11.09.2020, 16:33
У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі
Мешканці села Пирогів, яким набридло зневажливе ставлення власника ФГ «Терра» Геннадія Муравля, вирішили передати землі … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте