Суд визнав законним звільнення чоловіка Амосової, який з тітушками штурмував медуніверситет

18 сентября 2020 г., 12:58:26   60   0
Суд визнав законним звільнення чоловіка Амосової, який з тітушками штурмував медуніверситет

Шевченківський суд столиці відмовився поновлювати на роботі Володимира Мішалова, чоловіка екс-ректорки Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Про це йдеться в рішенні суду від від 15 вересня по справі 761/6888/19.

Позов Мішалова Володимира Григоровича до Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця про визнання звільнення незаконним, скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення заробітку за час вимушеного прогулу, - залишити без задоволення, – говориться у рішенні Шевченківського районного суду м. Києва.

Адвокат Роман Титикало вважає таке рішення суду справедливим та законним, адже звільнення пана Мішалова відбувалося з дотриманням чинного законодавства України.

Нагадаємо, пару років тому після звільнення за порушенням умов контракту подружжя Амосова-Мішалова намагалося штурмом взяти ректорат Університету.

Ще деякий час після звільнення Катерини Амосової її чоловік Володимир Мішалов, який зі слів співробітників Університету був де-факто ректором, намагався наповнити сімейний бюджет за рахунок корупційних схем.

Про мільйонні заробітки на студентах чоловіка Амосової не раз писали у пресі та безпосередньо професори Університету на своїх сторінках у соціальних мережах. Так, завідувачка однієї із кафедр НМУ Валентина Терещенко розповідала про корупційні схеми призначення паном Мішаловим на керівні посади.

Володимир Мішалов зайняв місце ректора де-факто замість Катерини Амосової після невдалої спроби захопити Національний Інститут раку у 2015.

Полный текст материала с ФОТО и ВИДЕО читайте на нашем сайте.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество» / 13.10.2020, 16:55
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество»
На днях в Германии от онкологического заболевания скончался Вадим Казарцев, известный в криминальных кругах Украины как … Читать полностью
У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі / 11.09.2020, 16:33
У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі
Мешканці села Пирогів, яким набридло зневажливе ставлення власника ФГ «Терра» Геннадія Муравля, вирішили передати землі … Читать полностью

Лента новостей

30 октября 2020 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте