“Слуга народу” розповів, як йому вдалося купити особняк за “мізерну суму”

17 сентября 2020 г., 01:04:00   70   0
“Слуга народу” розповів, як йому вдалося купити особняк за “мізерну суму”

У ЗМІ з’явилися дані, що глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія задешево купив розкішний особняк в Києві. В ефірі каналу “Україна 24” Арахамія пояснив, як вдалося побудувати “дешевий” будинок.

“Про будинок історія проста, як двері. У мене досить великий будинок, під 300 метрів. Цей будинок я оцінюю в 400-500 тис. Доларів. Коли ми заповнюємо декларацію, на щастя, звичайні люди з цим не стикаються, але це підготовка два — три місяці. У мене юристи, я їм кажу, що треба задекларувати будинок, є роз’яснення НАПК на дві сторінки, за якою вартістю можна його декларувати.

Оскільки я його будував, а не купував, мені можна було тільки за оціночною вартістю будівництва, цю мізерну суму (37 тис. доларів – ред.)”, — сказав він. Арахамія пояснив в цифрах, у скільки йому обійшовся будинок.

“Наприклад, я купив землю за 100 тис. доларів, за два мільйони п’ятсот (гривень – ред.), всі податки з цього заплачені, знаєте, скільки в декларації ця ділянка? 180 тис. гривень.

Це будинок в Green Hills, за нашою трасі. Я за 2,5 млн грн купив тільки землю, але вказати я зобов’язаний 180 тис. Якщо я вкажу 2,5 млн, то я кримінально відповідальний. Таке роз’яснення НАЗК. Я вже записав всі ці помилки системи, і ми подаємо зміни в закон про декларування для того, щоб це виправити”, — сказав він.


Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі / 11.09.2020, 16:33
У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі
Мешканці села Пирогів, яким набридло зневажливе ставлення власника ФГ «Терра» Геннадія Муравля, вирішили передати землі … Читать полностью
Які тарифи на працевлаштування в СБУ встановив Андрій Наумов / 08.09.2020, 13:11
Які тарифи на працевлаштування в СБУ встановив Андрій Наумов
Основне завдання СБУ, як випливає з назви відомства — забезпечувати безпеку держави на всіх рівнях Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте