Білорусь сприяла скупченню хасидів на кордоні та намагається спекулювати цим питанням, – Євген Єнін

16 сентября 2020 г., 22:38:00   46   0
Білорусь сприяла скупченню хасидів на кордоні та намагається спекулювати цим питанням, – Євген Єнін

Білорусь не лише сприяла скупченню хасидів-паломників на кордоні, але ще й намагається спекулювати цим питанням, замість того, щоб дотримуватися власного ж законодавства і помістити їх на карантин, як і передбачено в законодавстві Республіки.

Таку думку висловив Євген Єнін, заступник міністра закордонних справ України в коментарі “Громадському радіо”.

Він зазначив, зокрема, що згідно з чинними в Білорусі карантинними обмеженнями, іноземці, які прибувають в Республіку з «червоної» зони, мають проходити 14-денну самоізоляцію. «Не пропускати паломників в Україну не є нашою примхою, ми активно пояснюємо людям про небезпеку, яка може на них чекати у разі в’їзду на нашу територію.

Чому Білорусь порушує по суті своє власне законодавство, оскільки впровадила аналогічні обмежувальні заходи і навіть транзит громадян з «червоної» зони заборонено, і чому нагнітає ситуацію, сприяючи накопиченню людей в пункті пропуску і тим самим збільшуючи загрозу їхньому ж здоров»ю варто запитати владу. Чим хасиди завинили режиму Лукашенка – важко сказати».

Єнін зазначив, що цієї ситуації можна було легко уникнути як би білоруська сторона дотримувалась власного законодавства. Україна заздалегідь поінформувала Білорусь про те, що зазначені категорії громадян не можуть пропустити в Україну, відповідно, просила не оформлювати їм пропуски. Посадовець додав, що хасиди наразі перебувають на території Білорусі, до території України вони не дійшли. Нагадаємо, МЗС України направило ноту білоруським колегам з вимогою не оформлювати іноземців – паломників на виїзд в Україну. Україна закрила пункт пропуску «Нові Яриловичі».

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі / 11.09.2020, 16:33
У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі
Мешканці села Пирогів, яким набридло зневажливе ставлення власника ФГ «Терра» Геннадія Муравля, вирішили передати землі … Читать полностью
Які тарифи на працевлаштування в СБУ встановив Андрій Наумов / 08.09.2020, 13:11
Які тарифи на працевлаштування в СБУ встановив Андрій Наумов
Основне завдання СБУ, як випливає з назви відомства — забезпечувати безпеку держави на всіх рівнях Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте