Чергове лоббі забудовників з регіональним бекграундом в Деснянському районі

14 августа 2020 г., 10:52:00   99   0
Чергове лоббі забудовників з регіональним бекграундом в Деснянському районі

Нещодавно на посаду заступника голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації було призначено широковідомого в вузьких колах Карасьова Івана Валерійовича. Давайте разом розберемось, чим відомий Іван Валерійович та що це за людина.

Широкому загалу Іван Валерійович може бути не дуже відомим, але незважаючи на обмаль матеріалів в мережі, в його діяльності досить багато цікавих моментів, починаючи з стрімкого трудового шляху, не внесених біографічних даних, сумнівних зв’язків та відомостей в поданих деклараціях.

Уродженець міста Донецьк, Іван Валерійович Карасьов, 1980 року народження, за його поданими даними, має досить цікаву біографію. Згідно вказаним біографічним даним Карасьов, в 2003 році закінчив Донецьку державну академію управління за спеціальністю «Фінанси», а в серпні 2003 почав працювати лікарем-інтерном по хірургії Інституту невідкладної і відновної хірургії ім. В.К. Гусака міста Донецьк, що виглядає досить неоднозначно, адже медична освіта у біографії Карасьова не значиться, це можна перевірити переглянувши його біографічну довідку на офіційній сторінці Деснянської РДА.

Починаючи з 2005 року Іван Валерійович працював молодшим науковим співробітником відділу експериментальної хірургії Інституту невідкладної і відновної хірургії ім. В.К. Гусака та під патронатом Баринова Едуарда Федоровича отримує науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності патологічна фізіологія. В тому ж 2005 році, ще працюючи в Інституті В.К. Гусака, Карасьов стає помічником заступника голови Донецької обласної ради, члена депутатської фракції «Партії регіонів», прихильника самостійності Донбасу, Близнюка Анатолія Михайловича, який в одному з нещодавніх інтерв’ю заявив, що поважає рішення чиновників, котрі залишились працювали у владі так званих ЛДНР.

При призначенні Близнюка головою Донецької обласної ради він підтягнув пана Карасьова вже на посаду радника голови Донецької обласної ради, адже Іван Валерійович виявився досить корисним помічником, якого було зручно використовувати в різноманітних схемах.

Схеми, до болі знайомі багатьом чиновникам в більшості регіонів України, це поставка продуктів харчування до медичних установ, слідчих ізоляторів, колоній тощо. Як вона працювала в Донецькій області під егідою Анатолія Близнюка? Все доволі банально, всі кошти, що виділялися під різні програми контролювалися в ручному режимі Іваном Карасьовим. Саме Карасьов відповідав за проведення «правильних» тендерних процедур. І немає нічого дивного в тому, що переможцем по всіх без винятку тендерах на закупівлю продуктів харчування для медичних та спеціальних установ, ставала одна і таж сама структура, що належить родині Близнюка – ТОВ «Сінтезпродсервіс».

Карасьов виявився настільки корисним кадром, що коли Близнюка було призначено Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України він протягнув Івана Валерійовича на посаду власного помічника. Коли ж Близнюк передавав свою посаду черговому «регіоналу- наступнику», а саме, одіозному Темнику Геннадію Павловичу(другий уряд Миколи Яновича Азарова, так звана «молода команда Саші Стоматолога»),  у спадок залишивши і свого «тендеровика» Карасьова.

Між цими періодами, як зазначено в біографічній довідці Карасьова, в 2007 році він закінчив Донецький національний університет за спеціальністю «Правознавство», а вже в 2010 році став кандидатом економічних наук зі спеціальності економіка та управління національним господарством. Виникають досить цікаві паралелі та асоціації.

Про свою біографію, представляючи власне ГО «Рух за справедливість», на одному з зібрань в Кировограді (нині Кропивницький) на питання громадськості сором’язливо відповів: «Маю чотири освіти, двічі кандидат наук. Працював у бізнесі». В якому бізнесі? Чому цих відомостей немає в біографічній довідці? Мабуть слід спитати у самого пана Карасьова.

Досить дивним виглядає той факт, що Карасьов не вказав період роботи радником в Белгород-Дністровському, де він досить «продуктивно» радив, в сферах ЖКГ та залученню інвестицій, тодішньому міському голові Ігору Нановському, який публічно відмовлявся вести прийом громадян в присутності ЗМІ, а також фігурував в кількох кримінальних справах, в тому числі за хабарництво. Також Карасьов не любить розмови щодо діяльності свого Фонду «Бесарабія: Добробут і розвиток», який ніби-то спеціалізувався на ремонтах будинків для соціально-незахищених верств населення. Чиї інтереси лобіював Карасьов – пояснювати зайве.

Під час проведення круглого столу в місті Івано-Франківськ, представляючи власне ГО «Рух за справедливість», Карасьов бідкався щодо погіршення економічних відносин з Росією, а також критикував Уряд щодо взаємодії з європейськими та американськими партнерами України.

Лише на місяць вистачило Івана Карасьова на посаді радника голови виконавчого комітету Вишгородської районної ради Київської області. Ходять чутки, що навички Карасьова просто виявились непотрібні тодішньому керівництву районної ради.

Іван Карасьов встиг попрацювати, звісно ж на громадських засадах, помічником народного депутата 7 скликання від ВО “Батьківщина” Кравчука Василя Петровича.

В 2019 році Карасьова призначають заступником міського голови з виконавчої роботи виконавчого комітету Української міської ради Обухівського району Київської області, хоча громадськість та патріотично налаштовані мешканці Українки виступали одноголосно проти цього призначення, знаючи, що за особистість претендує на дану посаду. Зокрема, в 2018 році, пройшла зустріч Карасьова з представниками «Правого Сектору» міста Українки, після якої була публікація на офіційній сторінці організації, далі цитата: «У місті Українка, що на Київщині, формується новий злочинний конгломерат із числа криміналітету та влади, який планує і надалі розкрадати ресурси громади. На посаду заступника міського голови намагаються "просунути" Івана Карасьова. Ця особа, яка раніше була помічником голови Донецької ОДА та помічником міністра регіонального розвитку за часів правління Януковича, була неодноразово спіймана на незаконному збагаченні. Лобіює Карасьова на цю посаду Владислав Вергун. Вергун створює житлово-будівельні кооперативи, які нібито повинні допомогти малозабезпеченим, ветеранам війни та переселенцям в отриманні житла. Такі "благодійні обіцянки" дозволяють Вергуну отримувати землю безкоштовно та не платити за неї пайовий внесок, а згодом, продавши квартири за ринковими цінами мешканцям інших міст, незаконно збагатитися. У зв’язку з цим, «Правий сектор» Українки вимагає: 1.Утриматись від призначення Івана Карасьова. 2. Провести аудит всіх земельних ділянок, приміщень, які знаходяться на балансі Української міської ради та квартир, які передавалися на баланс Української міської ради протягом 2006-2018 років. 3. До оприлюднення результатів аудиту всіх земельних ділянок, приміщень та квартир, які знаходяться на балансі Української міської ради - ввести мораторій на продаж, відчуження, здачу в оренду чи приватизацію цієї комунальної власності».

З Українки Карасьова врешті-решт прогнала саме місцева громада, люди були вкрай обурені тими оборудками, які виробляв Карасьов на своїй посаді.

До речі, щодо незаконного збагачення Карасьова Івана Валерійовича.
Досить багато питань викликають відомості в його деклараціях. Згідно декларацій за попередні роки активи Карасьова Івана Валерійовича в 10 разів перевищували доходи, а також члени сім’ї не надали необхідної інформацію в декларацію.
Враховуючи дані з відкритих джерел, а також той факт, що посада, яку займає Карасьов, відноситься до посад з високим рівнем корупційних ризиків, виникають питання вже до Національного агентства з питань запобігання корупції(НАпЗК). Декларація.

Чому, людина, яка працювала в Уряді Миколи Азарова, при президентстві Віктора Януковича, не була люстрована, а навпаки постійно перебуває, при владі, на тих чи інших посадах? Чому людина, щодо якої існують багато питань по його власній декларації, біографічній довідці, освіті, продовжує, вже при новій владі, займати державну посаду в одному з найбільших районів міста Києва, Деснянському? Чому людина, яка вже перебуваючи на посаді заступника голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, в спілкуванні зі своїми підлеглими постійно акцентує увагу на своїх донецьких кримінальних зв’язках, а також чинить тиск на посадових осіб адміністрації?

В громадських колах говорять, що в Деснянський район Карасьова привів депутат Верховної Ради України від партії «Слуга Народу» Артем Дубнов, якого також пов’язують з будівельним бізнесом, і що Карасьов його особиста креатура. Особливо цікавим дане призначення виглядає, враховуючи, що невдовзі почнеться старт передвиборчих перегонів, а «своїх» людей в районній адміністрації мати необхідно. Також Івана Карасьова пов’язують з колишнім київським міським головою Омельченком Олександром Олександровичем, разом з яким вони значаться засновниками громадської організації «Експертна рада Києва».

Чи сприймуть «схематоз» та «поведінку» Карасьова деснянці? Це навряд.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі / 11.09.2020, 16:33
У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі
Мешканці села Пирогів, яким набридло зневажливе ставлення власника ФГ «Терра» Геннадія Муравля, вирішили передати землі … Читать полностью
Які тарифи на працевлаштування в СБУ встановив Андрій Наумов / 08.09.2020, 13:11
Які тарифи на працевлаштування в СБУ встановив Андрій Наумов
Основне завдання СБУ, як випливає з назви відомства — забезпечувати безпеку держави на всіх рівнях Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте