Діти є найбільші переносники COVID-19

06 августа 2020 г., 13:30:00   78   0
Діти є найбільші переносники COVID-19

Український лікар, громадський діяч; экс-міністр охорони здоров'я України; народний депутат України VIII скликання Олег Мусій вважає, що скупчення дітей під час навчання у школах може бути небезпечним.

Про це він розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи зростання захворюваності коронавірусом, Мусій зазначив, що така тенденція може призвести до того, що з вересня навчання лишиться дистанційним, адже діти основні переносники хвороби.

«Якщо й далі буде зростати захворюваність, то школа може убити дистанційною. Насправді все буде залежати від розвитку подій і від розуміння небезпеки ковід-19. Дуже багато. Діти — основні переносники. Вони мають менші ускладнення, практично немає негативних наслідків на відміну від дорослих, у яких вже є супутні захворювання. Але діти є найбільші переносники для дорослих. І вони найбільш соціально активні, тому зрозуміло, що діти є джерелом підвищеної небезпеки для дорослих, але не для себе», - пояснив экс-міністр охорони здоров'я.

Основною причиною майбутнього сплеску захворюваності коронавірусом він вважає саме скупчення дітей у школах.

«Попри неоднозначність всіх заяв, вони свідчать про те, що Україна начебто готується до другої хвилі коронавірусу на осінь. Це пов'язане навіть не стільки з самим коронавірусом, з його особливостями, скільки з тим, що знов почнуть скупчуватися люди, особливо діти в закритому приміщенні, а це є джерелом небезпеки. І якщо буде ця хвиля, вірус не мутує до менш заразного і менш шкідливого, то головною причиною буде якраз наявність скупчення дітей в одному місці», - резюмував Мусій.

Полный текст материала с ФОТО и ВИДЕО читайте на нашем сайте.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі / 11.09.2020, 16:33
У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі
Мешканці села Пирогів, яким набридло зневажливе ставлення власника ФГ «Терра» Геннадія Муравля, вирішили передати землі … Читать полностью
Які тарифи на працевлаштування в СБУ встановив Андрій Наумов / 08.09.2020, 13:11
Які тарифи на працевлаштування в СБУ встановив Андрій Наумов
Основне завдання СБУ, як випливає з назви відомства — забезпечувати безпеку держави на всіх рівнях Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте