США розширили санкції проти “кухаря” Путіна

16 июля 2020 г., 16:29:00   77   0
США розширили санкції проти “кухаря” Путіна

Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США запровадив санкції проти трьох фізичних осіб та п’яти організацій, чия діяльність була пов’язана з підривними зусиллями так званого “кухаря” Путіна Євгена Пригожина в Судані та інших країнах світу.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на Міністерсто фінансів США.

“Сьогодні OFAC вжив ряд заходів у межах санкційних зусиль проти фінансиста Євгенія Пригожина, додавши до списку обмежень суб’єкти, розташовані в Судані, Гонконзі й Таїланді, які створювали йому можливості ухилятися від попередніх санкцій США”, – зазначається в повідомленні. 

Пригожин є куратором Агентства інтернет-досліджень, російської “фабрики тролів”, яка потрапила у санкційні списки OFAC у 2018 році. Пригожин також вважається спонсором приватної військової компанії (ПВК) “Вагнер”, яку також підтримує міноборони Росії.

“Діяльність ПВК “Вагнер” у різних країнах, у тому числі в Україні, Сирії, Судані та Лівії, створила небезпечне середовище й підбурювала насильство проти невинних цивільних громадян”, – нагадали в Мінфіні США.

Таким чином, до списку санкцій США була внесена фірма Пригожина “М Invest”, яка служить прикриттям для операцій сил ПВК “Вагнер”, а також генеральний директор організації Андріц Мандель і регіональний директор “М Invest” у Судані Михайло Потепкін. Останній перед цим обіймав керівну помаду в Агентстві інтернет-досліджень.

“Хоча активність Пригожина охоплює всю земну кулю, його роль в Судані підкреслює взаємодію російських воєнізованих операцій, підтримку авторитарних режимів та експлуатацію природних ресурсів”, – зауважили в Міністерстві фінансів США.

Крім того, ОFAC запровадив обмеження проти юридичних осіб, які допомагали Пригожину обходити санкції США, введені раніше. Серед них – компанії в Судані, Гонконзі й Тайланді. Ще одна особа, яка потрапила до списку індивідуальних санкцій США – Ігор Лавренков, очолює організацію в Тайланді, пов’язану з російською “М Invest”.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Смотрящий Дмитрий Кузишен со своей группировкой в Одессе крышует все порты и поставки товаров / 31.07.2020, 18:53
Смотрящий Дмитрий Кузишен со своей группировкой в Одессе крышует все порты и поставки товаров
Главным смотрящим по фитосанитарной службе в Одесской области является Дмитрий Кузишен, который ранее сам возглавлял дан… Читать полностью
«Сорока» из «Газпромбанка» нацелилась на активы должников / 13.07.2020, 15:05
«Сорока» из «Газпромбанка» нацелилась на активы должников
В отличие от председателя правления «Газпромбанка» Андрея Акимова, который предпочитает избегать внимания СМИ, его замес… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте