Вікіпедія визнала депутата Лубінця рейдером

13 июля 2020 г., 11:49:00   43   0
Вікіпедія визнала депутата Лубінця рейдером

Редактори українськомовного розділу Вікіпедії внесли відомості на профайл депутата Верховної Ради Лубінця що стосуються його рейдерської діяльності.

У повідомленні йдеться, що на початку червня підприємство ТОВ «Волана» стало об'єктом рейдерської атаки від злочинного угрупування з посадових осіб. Сумське СБУ з 2017 року розслідувало справу про спробу зміни державного кордону України, а у 2020 році справу підняли з архіву та додали до неї майно ТОВ «Волана», арештувавши на весь завод.

Вікіпедія посилається на ряд судових рішень, а також на заяву трудового колективу підприємства, який звернувся за допомогою до представництва Єврокомісії в Україні. Депутата Дмитра Лубінця звинувачують у причетності до цієї справи, адже він публічно виступив з підтримкою рішень суду, які мали забрати виробничі потужності підприємства у поточних власників.

Нагадаємо, 3 липня 2020 року Сумський апеляційний суд скасував ухвалу про арешт майна підприємства. Державне бюро розслідувань розпочинають слідство проти посадових осіб СБУ та прокуратури, який підозрюють у рейдерстві та зловживанні владою, а Національна поліція відкрила кримінальне провадження за фактом несанкціонованого втручання в систему суду.

Полный текст материала с ФОТО и ВИДЕО читайте на нашем сайте.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Смотрящий Дмитрий Кузишен со своей группировкой в Одессе крышует все порты и поставки товаров / 31.07.2020, 18:53
Смотрящий Дмитрий Кузишен со своей группировкой в Одессе крышует все порты и поставки товаров
Главным смотрящим по фитосанитарной службе в Одесской области является Дмитрий Кузишен, который ранее сам возглавлял дан… Читать полностью
«Сорока» из «Газпромбанка» нацелилась на активы должников / 13.07.2020, 15:05
«Сорока» из «Газпромбанка» нацелилась на активы должников
В отличие от председателя правления «Газпромбанка» Андрея Акимова, который предпочитает избегать внимания СМИ, его замес… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте