У пансіонаті Рівного знущалися над людьми похилого віку: їх принижували і тримали в жахливих умовах

11 июля 2020 г., 13:56:00   58   0
У пансіонаті Рівного знущалися над людьми похилого віку: їх принижували і тримали в жахливих умовах

У приватному пансіонаті для літніх людей “Тепло улюблених” в Рівному підопічних утримували в нелюдських умовах.

З перевіркою в пансіонат прийшли представники омбудсмена України.

Спочатку їх годину не пускали на територію, але коли вони нарешті потрапили всередину, то були вражені. Перше, що нас вразило, це різкий запах випорожнень”, – каже регіональний представник уповноваженого Верховної ради України на Рівненщині Андрій Преподобний.

В одній з кімнат виявили літню жінку із гематомою та саднами. Її син Віктор Волинець після побаченого фото матері одразу ж забрав її з пансіонату. “З признаками анорексії, з тілесними ушкодженнями”, – додав чоловік. Каже, щоб за нею відмінно доглядали, він щомісяця сплачував 7 тис. грн, ще тисячу додавав, щоб мамі купували смаколики.

 

Через карантин останні 4 місяці у заклад його не пропускали, утім запевняли, що з нею усе гаразд. Сама розповісти не могла через діагноз. Журналістів на територію не пустили, з керівництва ніхто не вийшов. В Інтернеті вказана адреса центрального офісу у Києві – багатоповерхівка у центрі столиці. Та про таких там не чули. За вказаним на сайті номером відповідають, та коли дізнаються, що це журналісти, відмовчуються. За справу рівненського пансіонату взялася поліція.

“Буде ухвалюватись рішення, роль кожного учасника, який мав повноваження, хто міг відповідати. Чи це організатор, чи це власник закладу”, – повідомив т.в.о. керівника Рівненського відділу поліції Іван Теліга. Відкрили одразу 2 провадження. Перше: незаконне позбавлення волі, бо підопічні скаржилися, що навіть їх на вулицю не випускали. Також з’ясовуватимуть, як отримала ушкодження матір Віктора. Він теж написав заяву до поліції.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Смотрящий Дмитрий Кузишен со своей группировкой в Одессе крышует все порты и поставки товаров / 31.07.2020, 18:53
Смотрящий Дмитрий Кузишен со своей группировкой в Одессе крышует все порты и поставки товаров
Главным смотрящим по фитосанитарной службе в Одесской области является Дмитрий Кузишен, который ранее сам возглавлял дан… Читать полностью
«Сорока» из «Газпромбанка» нацелилась на активы должников / 13.07.2020, 15:05
«Сорока» из «Газпромбанка» нацелилась на активы должников
В отличие от председателя правления «Газпромбанка» Андрея Акимова, который предпочитает избегать внимания СМИ, его замес… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте