Американський генерал перерахував ознаки, які можуть свідчити про підготовку наступу РФ на Україну

11 июля 2020 г., 14:03:00   46   0
Американський генерал перерахував ознаки, які можуть свідчити про підготовку наступу РФ на Україну

Спорудження шпиталів та сховищ боєприпасів, логістичні приготування та збільшення кількості новин про гуманітарну кризу в Криму – все це може свідчити про підготовку Росії до наступу на Україну.

Таку думку в інтерв’ю виданню “Тиждень” висловив колишній командувач ЗС США в Європі, експерт Центру аналізу європейської політики генерал-лейтенант (у відставці) Бен Ходжес, відповідаючи на питання які заходи, політичні та військові, можуть стати ранніми ознаками приготувань Росії до наступу на Україну.

“Насамперед це спорудження медичних закладів, як-от польові шпиталі, у кількості, що перевищує потреби в рамках звичайних навчань. Так само, як і сховища боєприпасів та схожі речі. Логістичні приготування завжди забирають найбільше часу. І я очікую, що українські розвідувальні служби стежать за всім, чим можуть. Водночас вважаю, що російські військові будуть дисципліновані й мають дотримуватися вимог операційної безпеки. Звичайно, треба також стежити за інформаційним простором, чи буде там значний спалах новин, присвячених темі гуманітарної кризи в Криму”, – заявив Ходжес.

Крім того, на його думку, потенційно Україна також може отримувати дані від агентурної розвідки на Донбасі, адже там перебувають тисячі російських офіцерів, які можуть розповісти, що відбувається. Ходжес висловив сподівання, що ОБСЄ буде пильною, а Спостережна місія уважно стежитиме за розвитком ситуації на Донбасі.

Раніше ІНФОРМАТОР писав: станом на 11 липня, за добу росіяни здійснили 17 обстрілів, один український воїн загинув, троє – поранені.


Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Смотрящий Дмитрий Кузишен со своей группировкой в Одессе крышует все порты и поставки товаров / 31.07.2020, 18:53
Смотрящий Дмитрий Кузишен со своей группировкой в Одессе крышует все порты и поставки товаров
Главным смотрящим по фитосанитарной службе в Одесской области является Дмитрий Кузишен, который ранее сам возглавлял дан… Читать полностью
«Сорока» из «Газпромбанка» нацелилась на активы должников / 13.07.2020, 15:05
«Сорока» из «Газпромбанка» нацелилась на активы должников
В отличие от председателя правления «Газпромбанка» Андрея Акимова, который предпочитает избегать внимания СМИ, его замес… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте