Афера століття або як на Тернопільщині "миші з'їли" 150 тонн запасів зерна

03 июня 2020 г., 11:07:00   43   0
Афера століття або як на Тернопільщині "миші з'їли" 150 тонн запасів зерна
Зі складів державного підприємства на Тернопільщині цинічно вкрали 150 тонн запасів зерна. В поліції повідомляють, що загалом по Україні зникло зернових запасів на суму 800 мільйонів гривень, або ж 2700 залізничних вагонів.

І війни не треба і ворогів, бо вороги живуть по-сусідству, ходять з нами на роботу та крадуть зерно, яке залишили на зберігання у складах територіальної структури Держрезерву у Тернопільській області.

Про злочин йдеться на сторінці у Фейсбук поліції.

Зрозуміло, що таку кількість зерна вкрасти за один день нереально, тобто хтось за чиєїсь протекції роками вивозив з держпідприємства тоннами запаси зерна.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею - “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”.

Якщо знайдуть крайніх, то їм загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

Цікаво чи додумаються наші владні мужі провести аудиторську перевірку у решті підприємств Держрезерву по Україні і скільки не дорахуються зерна і найцікавіше хто за це все відповість.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Пока Украина страдает от паводков из-за вырубки лесов глава Гослесагенства Андрей Заблоцкий скрыл из декларации элитный дом и авто / 28.06.2020, 15:15
Пока Украина страдает от паводков из-за вырубки лесов глава Гослесагенства Андрей Заблоцкий скрыл из декларации элитный дом и авто
Глава Государственного агентства лесных ресурсов Андрей Заблоцкий владеет незадекларированным домом в элитном поселке Го… Читать полностью
"Миллиардер" и фигурант дел НАБУ: кто такой скандальный Василий Костюк / 15.06.2020, 17:42
"Миллиардер" и фигурант дел НАБУ: кто такой скандальный Василий Костюк
В Украине несколько недель назад прошли масштабные обыски в налоговой службе. СБУ собирали материалы об уклонении от упл… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?







Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте