Туреччина з 1 червня суттєво послабить карантин

29 мая 2020 г., 11:15:00   41   0
Туреччина з 1 червня суттєво послабить карантин

Вже з 1 червня в Туреччині послаблять карантин: відновлять роботу пляжі, національні парки, курси водіння, кафе, музеї та дитячі дошкільні заклади, держслужбовці повернуться до звичного режиму роботи.

Про це сьогодні оголосив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган за результатами засідання кабміну, інформує “Укрінформу.

“Кількість пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії, зокрема підключених до апаратів штучної вентиляції, постійно зменшується. Ми тримаємо епідемію під контролем”, – сказав президент. 

Він наголосив, що Туреччина стала прикладом для всього світу в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції, тому карантинні заходи будуть поступово пом’якшуватися. Зокрема з понеділка, 1 червня, буде повністю знято обмеження на міжміське сполучення, відкриються ресторани та кафе, пляжі, національні парки, сквери, курси водіння, музеї та дитячі дошкільні заклади. Працівники, зокрема держслужбовці, повернуться до звичного режиму роботи.

Також у вихідні 30-31 травня у 14 найбільших містах (серед них найбільші — Стамбул, Анкара, Ізмір) буде запроваджено комендантську годину із забороною виходити з дому.

За підсумками 28 травня в Туреччині проведено 33,6 тисячі тестів, з них 1 182 – позитивні. 30 людей загинули, 1 576 одужали. День від дня статистичні показники демонструють покращення ситуації в країні.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Пока Украина страдает от паводков из-за вырубки лесов глава Гослесагенства Андрей Заблоцкий скрыл из декларации элитный дом и авто / 28.06.2020, 15:15
Пока Украина страдает от паводков из-за вырубки лесов глава Гослесагенства Андрей Заблоцкий скрыл из декларации элитный дом и авто
Глава Государственного агентства лесных ресурсов Андрей Заблоцкий владеет незадекларированным домом в элитном поселке Го… Читать полностью
"Миллиардер" и фигурант дел НАБУ: кто такой скандальный Василий Костюк / 15.06.2020, 17:42
"Миллиардер" и фигурант дел НАБУ: кто такой скандальный Василий Костюк
В Украине несколько недель назад прошли масштабные обыски в налоговой службе. СБУ собирали материалы об уклонении от упл… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте