Ростислав Балабан: Реформи децентралізації влади можуть спровокувати перегляд бюджету

14 февраля 2020 г., 12:38:00   36   0
Ростислав Балабан: Реформи децентралізації влади можуть спровокувати перегляд бюджету
Під вибори може бути гонка тільки для того, щоб перепризначити чиновників. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

Коментуючи бажання президентської партії “Слуга народу” провести реформи децентралізації влади до місцевих виборів, наш співрозмовник зауважує наступне: «Реформи децентралізації — це ключове питання бюджетування. Тобто гроші є на місцях — значить, відбувається місцеве самоврядування. А гроші на місцях — це бюджетне питання. Очевидно, потрібно переглядати бюджет».

"Можна запустити певні механізми, але реформа не зможе відбутися. Це теза №1. Тому може бути видимість реформи, перекройка територій для того, щоб когось звільняти, когось призначати", - розтлумачує політолог.

На думку нашого співрозмовника, географічно реформа може бути, коли там придумають, наприклад, не області, а регіон або території, і вона буде полягати виключно в тому, щоб цими змінами без проволочок когось звільняти, а когось призначати.

«Але реальне самоврядування і основа основ децентралізації — це фінанси. Є гроші на місцях — відбулася децентралізація, немає — все інше це маячня. І тому під вибори може бути гонка тільки для того, щоб перепризначити чиновників», - резюмував наш співрозмовник Ростислав Балабан

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Игорь Юсуфов намоет золотишка / 20.02.2020, 12:23
Игорь Юсуфов намоет золотишка
Компания, связанная с экс-министром энергетики РФ Игорем Юсуфовым, получила права на добычу золота в Свердловской област… Читать полностью
Как глава Минсвязи Максут Шадаев от дела ушел / 04.02.2020, 21:27
Как глава Минсвязи Максут Шадаев от дела ушел
За похищенные средства «Электронной России» никто не ответил Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте