Шторм над Азовом. З острова Бірючий евакуювали 11 осіб

22 ноября 2019 г., 23:36:00   35   0
Шторм над Азовом. З острова Бірючий евакуювали 11 осіб

З острова Бірючий (смт Кирилівка Запорізької області) на суходіл рятувальники евакуювали 11 людей. Про це повідомляє ДСНС у Запорізькій області. “Завдяки оперативним і злагодженим діям та своєчасно вжитим заходам рятувальники доставили на суходіл 11 людей.

Медична допомога евакуйованим не знадобилась. Органами місцевої влади організовано їх перевезення на автовокзал Кирилівки”, – повідомили рятувальники.

Наразі повідомлень про необхідність надання допомоги пов’язаної з негодою від мешканців смт Кирилівка не надходило. У ДСНС зазначають, що що інженерна техніка та особовий склад перебуватимуть на цілодобовому чергуванні на місці події до окремого розпорядження. Як повідомлялось, з 20 по 22 листопада на Азовському узбережжі вирувала негода, сильні пориви східного вітру до 28 м/с, висота хвиль 15-20 дм призвели до підвищення рівня води на Федотовій косі у смт Кирилівка Якимівського району. Через шторм затопило близько 40 баз відпочинку. Вода сягає метра.

Бази не працюють. Острів Бірючий залишився відрізаним від суходолу, піщана дорога вкрита водою. Сьогодні близько 15:40 рятувальники ДСНС передислокували плаваючий транспортер з тягачем з Аварійно-рятувальної частини АРЗ СП смт Семенівка (Мелітопольський район) на острів для того, щоб оперативно надати допомогу населенню та провести невідкладну евакуацію у разі потреби.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Шодиев Патох Каюмович: главарю казахской мафии светит 10 лет колонии, он ударился в бега / 20.10.2019, 11:03
Шодиев Патох Каюмович: главарю казахской мафии светит 10 лет колонии, он ударился в бега
Сотрудники правоохранительных органов Франции предъявили миллиардеру из Казахстана Патоху Шодиеву, имеющему гражданство … Читать полностью
Экс-министр Игорь Юсуфов: спонсор убийцы Джако-кровавого / 27.09.2019, 15:22
Экс-министр Игорь Юсуфов: спонсор убийцы Джако-кровавого
Андрей Бурлаков был убит финансовыми воротилами России. Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте