Били, тягали за волосся та змушували брехати. Поліцейські катували дітей в інтернаті

22 ноября 2019 г., 23:51:00   37   0
Били, тягали за волосся та змушували брехати. Поліцейські катували дітей в інтернаті

Діти заявили, що до знущань над ними причетні, щонайменше, троє поліцейських. Про це повідомляє “Слідство Інфо”.

Вихованці даного закладу часто повідомляли про жорстоке ставлення до них зі сторони вихователів та інших працівників закладу. Проте цього разу вони назвали імена трьох працівників ювенальної поліції. Відповідно до свідчень дітей щодо вчинення протиправних дій можуть бути причетні Андрій Крецул – інспектор ювенальної поліції, Володимир Жарчук – поліцейський з ювенальної превенції, в обов’язки якого входить розшук зниклих дітей, Вахтанг Трапаїдзе – працівник ювенальної превенції Хмельницького райвідділку.

Перші двоє свідків, Олена та Аня, розповіли, що зазначені вище представники поліції, били їх, тягали за волосся, змушували говорити на камеру неправдиві речі та інше. Варто зазначити, що восени 2019 року з притулку втекло ще три вихованки : Мирослава, Лєра та Віка. У своїх свідченнях вони підтвердили слова перших двох дівчат.

У статті повідомляється, що правоохоронці регулярно бували в притулку “Світанок”. “Виховні” роботи вони проводили в актовій залі, де розмовляли та били дітей. Цікавим є той факт, що мати Лєри, помітивши синці на тілі доньки та дізнавшись від неї усю інформацію, подала заяву до поліції на Андрія Крецула. Проте пізніше вона повідомила, що дитину без її відома привезли до поліції та змусили відмовитися від звинувачень.

Після цього вони повторно подали заяву на протиправні дії співробітника поліції стосовно дитини до головного управління одеської поліції. Наразі відомо, що Генеральна прокуратура і Державне бюро розслідувань розпочали декілька кримінальних проваджень щодо подій у “Світанку”. В результаті слідчих дій, був затриманий один з охоронців приватної охоронної фірми “Центр”, яка співпрацювала з притулком.

Йому оголосили підозру у катуванні дітей. Ведуться розслідування щодо причетності поліцейських до знущань над дітьми. Начальник ювенальної превенції Віталій Капуляк повідомив, що Андрія Крецулу було звільнено, а про причетність інших фігурантів справи до знущань над дітьми йому нічого не відомо.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Шодиев Патох Каюмович: главарю казахской мафии светит 10 лет колонии, он ударился в бега / 20.10.2019, 11:03
Шодиев Патох Каюмович: главарю казахской мафии светит 10 лет колонии, он ударился в бега
Сотрудники правоохранительных органов Франции предъявили миллиардеру из Казахстана Патоху Шодиеву, имеющему гражданство … Читать полностью
Экс-министр Игорь Юсуфов: спонсор убийцы Джако-кровавого / 27.09.2019, 15:22
Экс-министр Игорь Юсуфов: спонсор убийцы Джако-кровавого
Андрей Бурлаков был убит финансовыми воротилами России. Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте