Зеленський чітко дав зрозуміти, що він на боці одіозного Портнова

19 ноября 2019 г., 11:41:00   36   0
Зеленський чітко дав зрозуміти, що він на боці одіозного Портнова

Чи візьме нарешті ОП назад на роботу Андрія Портнова офіційно? Одне з питань, яке виникає, коли читаєш останні оновлення на президентову сайті.

А якщо серйозно, то вже давно не секрет, що чиновник Андміністрації Януковича, а за сумісництвом архітектор ручної судової системи й диктаторських законів 16 січня, має чималий неформальний вплив у тій системі координат, в якій перебуває нова влада. Щоправда, новими можна назвати лише деякі обличчя, які насправді й на йоту не мають такого впливу, як старі.

В одному зі своїх інтерв’ю Ігор Коломойський відверто заявив, що спілкується з Портновим. На Портнова також посилається Дубінський. Як і не приховує позитивного ставлення до Шарія.

Портнов представляє не лише режим Януковича, але й ретранслює тези офіційної кремлівської пропаганди проти України. Він публічно виступає вістрям ревізії Революції гідності та кримінального переслідування її учасників та її криміналізації як такої. А ще він оголосив війну непроросійським медіа. Насамперед "Схемам" і "Радіо Свобода".

Ось реальні процеси, які потребують уваги суспільства, а не ряд ідіотських скандалів, пов’язаних із клоунадою і сексом, які тільки відволікають увагу. До речі, детальніше про це можете переглянути у короткому влозі.

Скадно не зрозуміти позиціонування Портнова й компанії. Під компанією маються на увазі інші "герої" режиму Януковича та низка проросійських медіа та зливних бачків Кремля в Україні. Це антиукраїнська кліка, ображена тим, що українці повстали проти них. Вона хоче помститися, вона хоче крові. Не таємниця, що в новій владі, зокрема у фракції "Слуги народу", є не просто певнка кількість симпатиків цієї групи. Є люди, які по суті своїй є членами цієї команди. Про це може свідчити синхронність в інформаціних атаках, які вони регулярно здійснюють.

До останнього часу було питання, яку ж позицію займе персонально президент Володимир Зеленський і його оточення. Першим яскравим дзвіночком була позиція Зеленського щодо одеського активіста Стерненка, проти якого Портнов, Лукаш і проросійській зливні бачки організували справжнє цькування. Бачте, три фізичні напади він відбив, то вирішили знищити його медійно.

Зеленський дав зрозуміти, що схиляється до позиції Портнова, Дубінського та російських федеральних каналів, які здійснюють це цькування. Це прозвучало під час його "пресмарафону".

А тепер ми маємо чітко позначене позиціонування. На офіційному порталі президента опубліковано повідомлення із прямою згадкою Портнова.

Мовляв, його аргументи щодо конфлікту із "Радіо Свобода" "були взяті до відома". Не мені вам пояснювати, який шанс того, що такі заяви на офіційному сайті президента публікують випадково.

Зеленський чітко дав зрозуміти, на чиєму він боці в цьому конфлікті. І такий "дах" дає Портнову, Лукаш і компанії публічну легітимацію в подальшій роботі проти медіа, проукраїнських активістів тощо. Що ж, це вже було прогнозовано. Тому дивуватися нічому.

Що в цій заяві "не так"?

По-перше, Портнова назвали "журналістом". Якщо Портнов журналіст, то Янукович Святий Отець, а Ганна Герман – Діва Марія. Завтра я теж піду за 1400 гривень зареєструю ЗМІ й ходитиму розповідати, що я журналіст.

По-друге, в ОП явно дають зрозуміти, кого підтримують і проти кого.

По-третє, там не можуть не знати про роль Портнова в подіях 2010–2014 років в Україні. Такі напівколаборації багато говорять про політчині погляди тих, хто сидить на Банковій.

Зеленський зі своєю командою не просто не виїхали з Банкової як обіцяли. Схоже, Банкова сама дуже сильно заїхала їм у голову. Про можливі наслідки цього навіть говорити не хочеться.

Олександр СОЛОНЬКО

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Идеолог русского мира Иван Липтуга метит в Украинский Культурный Фонд? / 13.12.2019, 14:10
Идеолог русского мира Иван Липтуга метит в Украинский Культурный Фонд?
Украинский культурный фонд – государственная организация, которая финансируется бюджетными средствами, то есть деньгами… Читать полностью
Шодиев Патох Каюмович: главарю казахской мафии светит 10 лет колонии, он ударился в бега / 20.10.2019, 11:03
Шодиев Патох Каюмович: главарю казахской мафии светит 10 лет колонии, он ударился в бега
Сотрудники правоохранительных органов Франции предъявили миллиардеру из Казахстана Патоху Шодиеву, имеющему гражданство … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте