Поліцейських, які викидали хабар з вікна машини, засудили на п’ять років

19 ноября 2019 г., 00:21:00   34   0
Поліцейських, які викидали хабар з вікна машини, засудили на п’ять років

Чернігівський районний суд засудив трьох колишніх працівників поліції до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 11 листопада.

У травні 2018 до поліції надійшла заява про крадіжку телефону в начальниці автозаправної станції. Чоловік зайшов на заправку напідпитку і просив дати йому спиртне, і записати це на рахунок, але заправниця відмовилась і він забрав у неї телефон, «щоб вона за ним побігала».

У начальника слідчого відділення Козелецького відділення поліції начебто виник задум отримати кошти від чоловіка, який узяв телефон. До цього були залучені ще двох працівників поліції – начальник сектору превенції  і дільничний. Саме останні, за версією обвинувачення, озвучили громадянину суму – 5500 грн. У свою чергу, начальник відділення поліції склав постанову про закриття справи і дав вказівку слідчій, яка тільки недавно поступила на роботу, підписати її від свого імені. Двоє його спільників зустрілися із чоловіком біля  Собору Різдва Богородиці, що у смт . Козелець, і передали постанову про закриття справи, а також дали поговорити зі своїм начальником, який все підтвердив. Отримавши гроші, поліцейські від’їхали, але зрозуміли, що їх викрили на гарячому, і викинули у вікно сумку з грошима. На вулиці свідок бачив, як з машини вилетіла сумка.

В суді начальник слідчого відділення поліції заперечував свою причетність. Двоє підлеглих також переконували, що шеф був не в курсі, тому що всі переговори вели вони. За їх версією, громадянин повернув телефон власниці, вони досягли згоди про закриття справи, але вони витратили гроші на бензин і хотіли «матеріальної допомоги».

Однак суд ці доводи не прийняв. НСРД зафіксовано, що поліцейський сказав громадянину, що саме начальник слідства за нього поручився і повідомив суму, якою треба допомогти, а якби справу вела молода слідча, то невідомо чим би все закінчилось. У телефонній розмові з шефом поліції чоловік заговорив про «розрахунок», а той кілька разів відповів: «Добре».

Усі троє співробітників поліції були звільнені у 2018 році у зв’язку з притягненням до дисциплінарної відповідальності.

Суд визнав їх винними і призначив по п’ять років з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на три роки з конфіскацією майна.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Шодиев Патох Каюмович: главарю казахской мафии светит 10 лет колонии, он ударился в бега / 20.10.2019, 11:03
Шодиев Патох Каюмович: главарю казахской мафии светит 10 лет колонии, он ударился в бега
Сотрудники правоохранительных органов Франции предъявили миллиардеру из Казахстана Патоху Шодиеву, имеющему гражданство … Читать полностью
Экс-министр Игорь Юсуфов: спонсор убийцы Джако-кровавого / 27.09.2019, 15:22
Экс-министр Игорь Юсуфов: спонсор убийцы Джако-кровавого
Андрей Бурлаков был убит финансовыми воротилами России. Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте