Трамп оскаржив у Верховному суді рішення про відкриття його податкових декларацій

17 ноября 2019 г., 11:32:00   37   0
Трамп оскаржив у Верховному суді рішення про відкриття його податкових декларацій

Президент США Дональд Трамп подав до Верховного суду два позови на рішення судів попередньої інстанції щодо оприлюднення його податкових декларацій.

Про це повідомляє Голос Америки.

Так, суди нижчої інстанції зобов’язали бухгалтерську компанію Mazars передати податкові декларації Трампа демократам у Конгресі. Один позов глави Білого дому оскаржує відповідне рішення Апеляційного суду федерального округу Колумбія, другий — аналогічні ухвали нью-йоркських судів. 

Адвокати Трампа назвали ці рішення незаконними, зокрема наголосивши, що вперше конгресмени намагаються отримати подібну інформацію про чинного президента.

У 2016 році Трамп відмовився добровільно публікувати свою податкову декларацію, порушивши багаторічну американську президентську традицію. Не оприлюднив він її й у наступні роки.

Сам Трамп пояснює таке рішення тим, що його декларації досі проходять аудит. Він звинуватив демократів у тому, що вони хочуть зробити цю історію частиною виборчої кампанії 2020 року.

«Я виграв вибори 2016-го року частково і через те, що мої податкові декларації не було оприлюднено через аудит, який я проходжу (він досі триває), і виборцям було байдуже до цього. Тепер радикальні ліві демократи хочуть повторного розгляду цього питання. Зробити це частиною виборів 2020-го року!», — написав він у своєму Twitter ще у травні.

Конкурент Трампа на наступних виборах демократ Джо Байден заявив, що американці мають право знати, що глава Білого дому «ховає у своїх податкових деклараціях».

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Идеолог русского мира Иван Липтуга метит в Украинский Культурный Фонд? / 13.12.2019, 14:10
Идеолог русского мира Иван Липтуга метит в Украинский Культурный Фонд?
Украинский культурный фонд – государственная организация, которая финансируется бюджетными средствами, то есть деньгами… Читать полностью
Шодиев Патох Каюмович: главарю казахской мафии светит 10 лет колонии, он ударился в бега / 20.10.2019, 11:03
Шодиев Патох Каюмович: главарю казахской мафии светит 10 лет колонии, он ударился в бега
Сотрудники правоохранительных органов Франции предъявили миллиардеру из Казахстана Патоху Шодиеву, имеющему гражданство … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте