У спробі обмежити ЗМІ українська влада надихається досвідом Путіна і Лукашенка, – Сюмар

12 ноября 2019 г., 17:23:00   29   0
У спробі обмежити ЗМІ українська влада надихається досвідом Путіна і Лукашенка, – Сюмар

Владна команда президента Зеленського начебто декларує проєвропейську позицію, а натомість “надихається” такими політичними персонажами як Путін чи Лукашенко.

Тому й з’являються ініціативи, спрямовані на обмеження свободи слова в Україні. Про це заявила народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” в ефірі телеканалу Прямий.

“Зеленський дуже соціологічно залежна, лайко-залежна людина. Зеленському дуже складно сприймати будь-яку критику. Він звик жити в ситуації суцільного комфорту. І коли він бачить хоча б якісь критичні зауваження або різні позиції, а не суцільний «одобрямс», це викликає дуже дивні речі. Такі, як ми бачимо в документах про “стандарти новин”. І такі, які ми бачимо у пропозиціях про криміналізацію фейкових новин чи недостовірної інформації. Це дуже тривожні симптоми”, – переконана Вікторія Сюмар.

“Або цій хворобі треба сказати «стоп», або вона буде прогресувати. Бо спочатку небезпека буде для телеканалів, а потім постукають до вас на кухню”, – застерегла Сюмар. Вона також закликала об’єднатися навколо захисту базових цінностей журналістів та політиків, які попри різні погляди усвідомлюють важливість демократії і плюралізму думок. “Свобода слова – це базова для українців цінність.

Влада має відчувати, що такі її ініціативи викликають величезний спротив всередині журналістської спільноти, спротив з боку розумних адекватних політиків. Тут шлях тільки один: говорити правду і об’єднуватися у відстоюванні цінностей”, – підсумувала Сюмар.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Шодиев Патох Каюмович: главарю казахской мафии светит 10 лет колонии, он ударился в бега / 20.10.2019, 11:03
Шодиев Патох Каюмович: главарю казахской мафии светит 10 лет колонии, он ударился в бега
Сотрудники правоохранительных органов Франции предъявили миллиардеру из Казахстана Патоху Шодиеву, имеющему гражданство … Читать полностью
Экс-министр Игорь Юсуфов: спонсор убийцы Джако-кровавого / 27.09.2019, 15:22
Экс-министр Игорь Юсуфов: спонсор убийцы Джако-кровавого
Андрей Бурлаков был убит финансовыми воротилами России. Читать полностью

Лента новостей

12 декабря 2019 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте