Рівень аміаку в “Борисполі” в нормі, але поруч знайшли бочки з-під міндобрив

22 октября 2019 г., 17:09:00   87   0
Рівень аміаку в “Борисполі” в нормі, але поруч знайшли бочки з-під міндобрив

Результати замірів в аеропорту “Бориспіль” та поза його межами увечері в понеділок, 21 жовтня, не виявили перевищення гранично допустимих норм аміаку.

Як повідомляє “Новинарня“, про це у вівторок, 22 жовтня, на брифінгу заявив директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Володимир Демчук.

“Щодо події, яка виникла вчора ввечері на території міжнародного аеропорту “Бориспіль”, пов’язана з поширенням аміаку на території аеропорту… ДСНС було оперативно залучено мобільну хімічну лабораторію, якою здійснено 14 замірів повітря на території аеропорту і 5 замірів ґрунту і повітря поза межами аеропорту. За результатами цих замірів щодо наявності аміаку в повітрі – без перевищення гранично допустимої концентрації. О 20:11 роботу аеропорту було відновлено. В подальшому проведені заміри, з 21:00 до 23:00, наявності аміаку в повітрі вже не було виявлено нашою лабораторією”, – сказав Демчук. 

Він додав, що працівники ДСНС у взаємодії з поліцією та адміністрацією аеропорту виявили вчора ввечері поза межами території аеропорту дві ємності для транспортування мінеральних добрив.

“На даний час цим займається Національна поліція. Я думаю, що і висновки, і результати будуть доведені до суспільства”, – наголосив Демчук.

У свою чергу представник поліції зазначив, що зараз проводиться перевірка, і за результатом перевірки буде прийняте рішення: або відомості внесуть до ЄРДР і почнеться досудове розслідування, або матеріали будуть списані.

“На сьогодні заплановано виїзд з фахівцями, вони також повторно зроблять заміри. Бочки, які були знайдені, оглянуть. Після цього буде прийнято рішення”, – зазначив поліцейський.

Як відомо, увечері 21 жовтня в аеропорту “Бориспіль” заявили, що у зв’язку з обробкою полів у зоні діяльності аеропорту та навколишній місцевості аміакомісткими речовинами “відбулося вивільнення летючих шкідливих речовин”. В аеропорту призупинили обслуговування в усіх терміналах через можливе забруднення аміакомісткими речовинами. Одну людину госпіталізували.

Через деякий час роботу аеропорту було відновлено.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Замглавы ОП разъезжает по Киеву на авто класса люкс / 25.05.2020, 17:01
Замглавы ОП разъезжает по Киеву на авто класса люкс
Как депутат-контрабандист Григорий Козловский «заработал» за год почти 100 миллионов и увеличил свои доходы вдвое Читать полностью
«Коммунальная фракция» или «коммунальная мафия» в Екатеринбургской городской Думе? / 07.05.2020, 13:46
«Коммунальная фракция» или «коммунальная мафия» в Екатеринбургской городской Думе?
Некоторое время назад федеральные СМИ с тревогой отмечали, что «на выборах в екатеринбургскую гордуму в депутаты прошли … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте