Зеленський заявив про наміри відвідати країни Латинської Америки

18 сентября 2019 г., 21:45:00   103   0
Зеленський заявив про наміри відвідати країни Латинської Америки

У 2020 році президент України Зеленський може відправитися у турне країнами Латинської Америки. Його головною метою буде налагодження відносин з країнами цього напрямку. 

Про це повідомляє УНН.

“22 жовтня планується візит президента до Японії на подію інтронізації нового імператора. Цей візит буде використаний і для зустрічі з керівництвом Японії, з прем’єр-міністром, і для зустрічі з лідерами інших країн, які будуть присутні на цьому заході – а там очікується багато країн”, – зазначив представник ОП Ігор Жовква.

За його словами, Офіс президента має намір планувати візити в азіатські країни, де, в тому числі, перебувають стратегічні ринки України. Він додав, що також в 2020-му році ОП плануватиме “турне” Латинською Америкою – до Бразилії, Аргентини, Чилі, Перу та ін. “Латиноамериканський напрямок отримає увагу з боку президента в 20-му році”, – наголосив чиновник.

Також, за його словами, планується активізувати відносини з африканськими країнами. “Можлива активізація відносин з країнами і цього напрямку”, – додав він.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Замглавы ОП разъезжает по Киеву на авто класса люкс / 25.05.2020, 17:01
Замглавы ОП разъезжает по Киеву на авто класса люкс
Как депутат-контрабандист Григорий Козловский «заработал» за год почти 100 миллионов и увеличил свои доходы вдвое Читать полностью
«Коммунальная фракция» или «коммунальная мафия» в Екатеринбургской городской Думе? / 07.05.2020, 13:46
«Коммунальная фракция» или «коммунальная мафия» в Екатеринбургской городской Думе?
Некоторое время назад федеральные СМИ с тревогой отмечали, что «на выборах в екатеринбургскую гордуму в депутаты прошли … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте