Співробітники паспортних столів продають турфірмам “чергу” на оформлення біометричного паспорту

04 июля 2017 г., 11:27:54   46   0

Співробітники паспортних столів у регіональних підрозділах Державної міграційної служби України пропонують туристичним фірмам можливість "купити чергу" на оформлення біометричного паспорта.

Про це повідомляє ІА "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерело на туристичному ринку.

За словами джерела, "на даний момент такі послуги пропонують практично всі паспортні столи". 

"Турагенству мінімальну ціну вже пропонують на рівні 2000 грн за паспорт", - стверджує джерело і зазначає, що при цьому вартість оформлення через турагенство складає 3400 грн за три дні, 2100 грн - за 21 день.

Джерело зазначило, що турагенство "передає телефон зацікавленого клієнта посереднику, який зв`язується і призначає час і дату доставки за конкретною адресою".

"Ми, турфірми, ніякого стосунку до відсутності талонів (на запис для отримання біометричного паспорта для виїзду громадянина за кордон - ред.) не маємо. З нами напряму зв`язуються люди з ОВІРів і пропонують місця за гроші, ми пропонуємо це нашим клієнтам. Проблема в країні , в корупції. Є попит, буде і пропозиція ", - сказало джерело.

Офіційна вартість оформлення біометричного паспорта для виїзду за кордон у регіональному підрозділі ДМС складає 557,32 грн за 20 днів, 810,32 грн - за сім днів.

При оформленні через підрозділи документ-сервісу "Готово" додатково оплачується 400 грн, таким чином, вартість оформлення становить 957,32 грн за 20 днів, 1210,32 за 7 днів.

Із середини весни в Україні не зникає ажіотаж навколо отримання біомедичних паспортів після вступу в силу безвізового режиму України з Євросоюзом. Міграційна служба рекомендувала українцям, які не збираються виїхати за кордон в найближчі кілька тижнів, не поспішати з оформленням та отриманням документів. Також служба закликала громадян не користуватися послугами посередників, щоб не стати жертвами шахраїв.

Виготовлення та видача біометричних паспортів в Україні займаються тільки Державною міграційною службою, паспортним сервісом "Документ" та Центрами надання адміністративних послуг.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Игорь Юсуфов намоет золотишка / 20.02.2020, 12:23
Игорь Юсуфов намоет золотишка
Компания, связанная с экс-министром энергетики РФ Игорем Юсуфовым, получила права на добычу золота в Свердловской област… Читать полностью
Как глава Минсвязи Максут Шадаев от дела ушел / 04.02.2020, 21:27
Как глава Минсвязи Максут Шадаев от дела ушел
За похищенные средства «Электронной России» никто не ответил Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте