Демчак замовив Заслуженого журналіста Тетяну Редько!

09:04, 23.05.2017
Поделиться:
585   0
Демчак замовив Заслуженого журналіста Тетяну Редько!
Демчак замовив Заслуженого журналіста Тетяну Редько!

Центр захисту журналістів провів власне розслідування причин чорного проплаченого піару проти депутата Вінницької обласної ради (ВО «Батьківщина»), заслуженого журналіста України Тетяни Редько  та газети «33-й канал», медіа-корпорації, засновником якої вона є. 

І встановив, що публікації, які  закидаються в Інтернет-ресурс  та надсилаються газетам, підписуються невідомими  журналістському середовищу фейковими  іменами і виходять із однієї адреси. Ось, наприклад, та, що друкувалась у минулому номері «РІА»  - направлена у всі 5 районних газет 21 (округу), нардепом в яких є Руслан Демчак (БПП) та в обласні газети. Колеги з «РІА» підтвердили, що публікація у минулому номері - це дійсно проплачений текст.  

Цікавим є те, що  публікація надіслана з однієї адреси і замовляє їх така собі Юлія Бенцлер. За них Юлія пропонує щедру оплату. Цікаво, що особа з таким іменем і прізвищем є прес-секретарем нардепа Р.Демчака. Коли ми викрили цю схему, ініціативу узяло ГО «Вектор..», яке приписують «піарщику» Миколі Філонову, він же виступає в оплачуваній публікації як головний «експерт». Потім до цього підключили ватажка хуторян, керівника опоблоку, та його члена – чотирижди депутата від партії регіонів, якого багато хто знає, як замовного лайномета. Хто платить  за чорний піар проти Редько і чому? 

В журналістському середовищі та серед політиків Микола Філонов відомий як політтехнолог та невдалий, підозрюють підставний  кандидат у депутати  від БПП у м. Вінниці, інших округах. Кажуть, що так вони заробляють із дружиною, забираючи голоси для багатих кандидатів у конкурентів.. Його дружина свого часу висувалась кандидатом від Радикальної партії, але не пройшла. Останнім часом на інтернетсайтах було оприлюднено інформацію, що Микола Філонов в час Майдану продав Григорію Калетніку сайт «Свобода слова» за 30000 у.є. та не виплатив 2-х місячну заплату своїм співробітникам. За інформацією «Антикора» працював на виборах на регіоналів, потім Демчака, Шепелева, що зараз в бігах., зараз на владну партію. Виходить на всіх, хто платить гроші. Йому приписують сайти  «Новини Вінниччини»  та «Преспойт», інші, зрозуміло для чого створені. Цікаво, що багато із них створені за час роботи в помічниках губернатора. Є підозра, що  за наші з вами податки. 

Однак, активного й масового читача вони не мають. Наприклад, вказану публікацію  прочитали 10 читачів. Стосовно цього навіть з’явились фейлетони… На минулих виборах у облраду вони активно підтримували тодішнього  помічника Демчака Сергія  Остапенка - конкурента та виборах Т. Редько (однак останній вибори не виграв). Є в його біографії робота помічником Анатолія Олійника в часи губернаторства. Це коли «6 грудня» його так наконсультував,  що народ, обурений діями влади, взяв штурмом ОДА. Ще він консультував Валерія Коровія… Щоправда й  губернатор відмовився від його послуг. 

Отож, залишився один шлях – і далі «філонити». За твердженнями того ж сайту «Антикор» виступає він під різними іменами – жіночими, чоловічими…Під своїм- рідко. 

Щоб з’ясувати істину – чи працювала Тетяна Редько помічником у Г. Калетніка,  ми звернулись безпосередньо до нього. З цього приводу він зробив заяву, в якій повідомив, що Тетяна Редько ніколи не була його помічником та консультантом. А видалось їй тимчасове  посвідчення, щоб вона потрапила у приміщення  ВР для того, щоб  вислухала точку зору його та його сина,  тогочасних нардепів, згідно рішення суду, коли Г. Калетнік судився із газетою «33 канал». (Текст заяви додається) 

Причому робить він її уже не вперше, а протягом 3-х років. Але автори цих публікацій роблять вигляд, що вони її не помічають, бо  ЗА ЦЕ ЩЕ Й ОПЛАТА ПРОПОНУЄТЬСЯ. Побачивши, як і інтернетресурсі їх за це висміяли, бо ж від  такої заяви вже не попреш, вони покликали на допомогу відомих безпредельщиків. Ось вони і почали публічно на сесії та інших місцях озвучувати що Тетяна Редько – регіоналка!!!…. Засновнику народної газети «33 канал» не привикати – щоб розтоптати незалежну газету та її засновників їх уже називали день бандерівцями – а вже на другий – сепаратистами, день – націоналістами, а вже на другий – неофашистами. І ось тепер регіоналами. Зрозуміло, що це викликало лише сміх у тих сотень тисяч людей, хто знає «33 канал» та її засновників як патріотів, які у важкі часи майдану та інших випробувань вже 25 років були і є із народом, присвятили своє життя утвердженню демократії в країні. 

  Але ненависть до насправді завжди їхньої опозиціонерки настільки зашкалила здоровий глузд замовлених опозиціонерів, що Юрій Яремчук почав вигукувати – я боротьбі із такими людьми присвятив своє життя… Але ж ви тільки що стверджували, що вона ваша… почав реготати зал.. І очевидці слушно зауважили – то якщо вона ваша – то чому ви її так «мочите»… 

 Жінка в очікувану опонентами дискусію відомими одіозними особами у місті – Сергієм Чорнооким і Юрієм Яремчуком у дискусію не вступала а достойно відповіла: «Справжні чоловіки воюють на фронті, а не із жінками». 

 З’ясували ми і те, в чому причина такої ненависті до депутата облради Тетяни Редько і чому  команда провладних нардепів, обласного осередку  замість того, щоб допомагати матеріально нужденним на окрузі витрачає величезні кошти на організацію і розміщення таких пасквілів. 

 Напевно, тому що всі ці роки Тетяна послідовно порушує питання про драконівські тарифи, олігархічні клани, які виводять свої статки у офшори, несправедливість, яка панує в державі, ініціює із колегами звернення до Президента та Кабміну переглянути антинародні рішення та постанови, визнати АТО  війною. 

А нардепи-опоненти голосували за це та задекларували центнери - один із них  133 млн. «налу», і в банк їх чомусь не поніс і не продемонстрував патріотизм народного обранця.  

 Як засвідчують останні опитування, оприлюднені в інтернет-ресурсі -  нардеп, що підозрюється у замовних публікаціях проти Т.Редько – має найменший рейтинг. А ось депутата Вінницької обласної Ради  Тетяну Редько називають в числі лідерів. Як відомо, вона на попередніх виборах набрала один із найкращий результатів в області. Ми прослідкували її поведінку під час виборів і тепер – брудом і через підставних осіб вона не облила жодного конкурента. Завжди говорила конструктивну і послідовну критику у очі опонентам та підписувалась власним іменем у заявах. Так і заявляла під час Майдану в очі представникам  влади Януковича. Її сміливі виступи, публікації і дії бачили мільйони. Тому й обрали в Раду Майдану в той час, як опонент сидів за гратами і підозрювався у незаконних фінансових операціях.  І саме їй та іншим майданівцям, які ризикували  життям він має завдячувати, що його випустили як «політичну жертву». Але замість того, щоб подякувати,  схоже за допомогою  людей, яких в журналістському середовищі називають лайнометами, обливає брудом. 

Але вилитий бруд може замарати на день, два, та його обов’язково відмиває  Правда… І вона за тими, хто служить їй. Соромно, що в області, яка називає себе Європейською, є люди, які за гроші ладні виконати будь-яке замовлення, в яких за душею немає нічого святого. Вдвічі соромно, що таке «мочилово» журналістів та незалежної газети проходить в день пам’яті жертв політичних репресій в області Президента та Прем’єра. Просимо всі компетентні органи дати оцінку цьому «шабашу по-беспределу». 

«Тетяна Редько ніколи не працювала моїм помічником»,
- повідомив в офіційній заяві 
нардеп чотирьох скликань Григорій Калетнік
Заява 

Враховуючи вилив у Інтернет чергової хвилі бруду щодо дискредитації незалежної газети « 33 канал» та її засновників замовними журналістами, вважаю своїм обов’язком зробити наступну заяву. 

Тетяна Редько, Заслужений журналіст України, депутат обласної ради ніколи не працювала  моїм помічником.  

Як відомо, декілька років тому, ми судились із газетою за образу честі , гідності, ділової репутації. Однак, на прохання представників громадськості, врахувавши , що газета використала для передруку чужий а не свій матеріал, я погодився підписати із колективом Мирову угоду. 

Рішення приймались в присутності журналістів - членів колективу. За умовами Мирової угоди, колектив взяв на себе зобов’язання дотримуватись принципів свободи слова та демократії та висвітлювати щоразу мою точку зору моєї діяльності на окрузі та у Верховній Раді.  

Колективом газети було уповноважено курувати цей процес Тетяну Редько, як засновника видання. Щоб мати доступ до Комітетів та колуарів Верховної ради, Тетяні Редько потрібне було хоча б тимчасове посвідчення, бо лише так вона могла виконати покладені на неї зобов’язання. І тому їй було видане на обмежений термін таке тимчасове посвідчення.  До речі, таким шляхом йдуть майже усі журналісти країни, щоб вчасно інформувати своїх читачів та глядачів про події у Верховній Раді. 

Не можу не відмітити, що газета продемонструвала тоді і тепер справжні засади демократії, незалежно від того, що умови Мирової угоди вже не діють. Бо в часи перебування мене в статусі народного депутата та Голови Комітету, майже усі видання Вінниччини, відслідковуючи кон’юнктуру,  стояли в черзі, щоб написати похвальні публікації. Тепер, значна частина журналістів і видань виконують роль не інформування про події, а пропоганди і розхвалювання діяльності багатьох випадкових чиновників, ігноруючи право на відповідь.  

До речі, автор цих брудних публікацій, якого добре знають в певних колах як Філончика не один рік, за відгуками багатьох людей, настирливо пропонував свої послуги за великі кошти.  Тому поява брудних пасквілів в Інтернеті дуже схожа на те що послуги примітивного заробітчанина-"журналіста" знайшли своїх замовників.  

Мені, вчорашньому опоненту «33-го каналу» та його засновникам Анатолію Жучинському  та Тетяні Редько, як і  сотням тисяч читачів, стало зрозуміло вже давно що 33-й канал, не  працює на когось за матеріальні стимули, а постійно стикаючись із недобросовісною конкуренцією та тиском, служить правді та сповідує принципи свободи слова.

ord-02.com

Теги статьи: Остапенко СергійКалетнік ГригорійФілонов МиколаВО БатькивщинаРедько ТетянаДемчак Руслан
Версия для печати Послать другу

Важные новости

СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество» / 13.10.2020, 16:55
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество»
На днях в Германии от онкологического заболевания скончался Вадим Казарцев, известный в криминальных кругах Украины как … Читать полностью
У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі / 11.09.2020, 16:33
У Тиврівському районі пайовики звинувачують фермера у підробці документів на продовження оренди на власні землі
Мешканці села Пирогів, яким набридло зневажливе ставлення власника ФГ «Терра» Геннадія Муравля, вирішили передати землі … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте