Максим Шкіль очолив комітет із розвитку бізнесу Асоціації платників податків України

17:46, 17.07.2019
Поделиться:
242   0
Максим Шкіль очолив комітет із розвитку бізнесу Асоціації платників податків України
Максим Шкіль очолив комітет із розвитку бізнесу Асоціації платників податків України

Завданням комітету, главою якого став власник «Першої логістичної компанії» дилерського центру «Audi Центр Одеса Південь» Максим Шкіль, буде сприяння розвитку бізнес-середовища в Україні та налагодження ефективної взаємодії з владою.

Власник "Першої логістичної компанії" дилерського центру "Audi Центр Одеса Південь" Максим Шкіль очолив комітет із розвитку підприємницької діяльності Асоціації платників податків України. Про це повідомила прес-служба асоціації на своїй сторінці у Facebook.

"Завданням комітету стане сприяння розвитку бізнес-середовища в Україні, налагодження ефективної взаємодії бізнесу і влади для оптимального поєднання їхніх інтересів у контексті "сильний бізнес – сильна держава", – ідеться в повідомленні.

Також, за даними асоціації, діяльність комітету буде спрямовано на сприяння розвитку малого підприємництва, системи його консультативної та інформаційної підтримки. Комітет буде проводити роботу, спрямовану на становлення, розвиток і співробітництво малих та середніх підприємств, розширення сфери їхньої діяльності, визначення актуальних питань або нагальних проблем членів асоціації.

За словами Максима Шкіля, на новій посаді своїм завданням він уважає розвиток ефективної взаємодії між підприємцями та органами влади.

"Ми повинні стимулювати збільшення кількості успішних бізнесів, їхню легальну роботу, зростання кількості робочих місць і доданої вартості, яку вони генерують. Адже без сильного бізнесу не буде податкових надходжень, достатніх для виконання державою своїх функцій. Тому наше завдання – також нагадувати про взаємну вигоду наявності успішного бізнесу як і для самих підприємців, так і для органів влади", – сказав Шкіль.

Максим Шкіль є засновником "Першої логістичної компанії", "Audi Центр Одеса Південь", а також групи компаній із виробництва щебеневої продукції, асфальтобетону та будівництва доріг. Фінансовий обіг групи компаній – 3 млрд грн. Український бізнесмен створив приблизно 1000 робочих місць. За 2018 рік підприємства Максима Шкіля сплатили до бюджету понад 120 млн грн податків.

Теги статьи: Шкиль МаксимAudi Центр Одесса ЮгБизнесменАНПУ
Версия для печати Послать другу

Важные новости

ГФС подозревает "А-Банк" Суркисов в отмывании денег в особо крупных размерах / 07.01.2020, 19:09
ГФС подозревает "А-Банк" Суркисов в отмывании денег в особо крупных размерах
27 декабря 2019 г Голосеевский райсуд Киева по ходатайству следователей ГФС наложил арест на счета клиентов А-Банка. Читать полностью
Авторитетные строители Павел Те и Олег Шейх / 20.12.2019, 15:42
Авторитетные строители Павел Те и Олег Шейх
Источники телегам-канала ВЧК-ОГПУ рассказали, что на днях в Следственном управлении ФСБ РФ был замечен экс-замначальника… Читать полностью

Лента новостей

19 января 2020 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте