Трудові будні члена ГРД Михайла Жернакова

13:40, 11.05.2017
Поделиться:
825   0
Трудові будні члена ГРД Михайла Жернакова
Трудові будні члена ГРД Михайла Жернакова

Нещодавно Судово-юридична газета звернула увагу, що можливе зволікання у вирішенні організаційних питань після створення Громадської ради доброчесності при ВККС було пов’язане з чеканням на повернення члена ГРД Михайла Жернакова, який тривалий час перебував у закордонній подорожі.

Резонанс вирішив проаналізувати, як часто член ГРД Михайло Жернаков останнім часом подорожує.  І хоча, він не є кандидатом до НОВОГО Верховного Суду, цікаво, а звідки гроші на ці подорожі і хто саме та в якому обсязі за нього платить. У нагоді став Фейсбук Михайла Жернакова, де він охоче розповідає про свої подорожі та викладає відповідні світлини.

Японія, Нова Зеландія, Латвія, Грузія, Італія, Бельгія, Франція, Чехія, Польща,Латвія, Естонія, Болгарія, Німеччина, Швеція, Киргизія, Данія – серед переліку країн, які нещодавно відвідав Михайло. Так, будні експерта - вони суворі, це вам не робота в суді, звідки кілька років тому Михайло Жернаков звільнився за власним бажанням, виклавши в Інтернет пафосну заяву на ім’я Президента Порошенка, фактично звинувативши його в негативних процесах, що відбуваються у судовій системі.  Проте, на нашу думку, бажання піти з судової системи, насправді, було обумовлено не переведенням Михайла Жернакова до столичного суду. Та й заява про звільнення була піаром, адже доктору юридичних наук, яким є Михайло Жернаков, мало б бути відомо, що такі заяви пишуться на адресу Вищої ради юстиції.

 

2

Також прикметно, що в своїй декларації, яка міститься на сайті ГРД, в графі “об’єкти нерухомого майна”  Михайло Жернаков вказав лише харківську квартиру. Це не може відповідати дійсності, оскільки в Києві останні декілька років він фізично десь мешкає, проте, як бачимо, не вказує ані права володіння, ані права користування будь-якою нерухомістю в столиці, що не може не викликати сумнівів.

3

Флоренція, експертне обговорення судової реформи

4

Таллінн. Черговий грант на реформування судової влади сягатиме  мільйон доларів

5Японія.  Самурай від громадськості

Водночас, любов до подорожей у Михайла Жернакова, мабуть сімейне. Адже, судячи із фото, що містяться на офіційному сайті вітчима Михайла Жернакова Миколи Кучерявенко, з його мамою суддею Харківського апеляційного адміністративного суду Ольгою Мінаєвою, подорожують вони часто та далеко.

Снимок

Цікаво, що Ольга Мінаєва була кандидатом на конкурс до НОВОГО Верховного Суду, проте, розуміючи, що потрібно буде публічно доводити законність джерел виникнення доходів на придбання елітного нерухомого майна, транспортних засобів та на часті закордонні подорожі, вона вирішила спробувати власні сили іншим разом.

Однак можливо, й вплив громадськості відіграв свою роль.

6

Теги статьи: ДекларацияЖернаков Михаил
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Миллиарды из черной дыры / 25.11.2020, 14:15
Миллиарды из черной дыры
Что общего у дочерей президента Азербайджана, председателя Совета по правам человека при президенте России Валерия Фадее… Читать полностью
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество» / 13.10.2020, 16:55
СБУшник Верхогляд пришел на похороны авторитета Князя, чтобы в последний раз поблагодарить за «сотрудничество»
На днях в Германии от онкологического заболевания скончался Вадим Казарцев, известный в криминальных кругах Украины как … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте