Голова Волинської митниці Кривіцький "закриває очі" на контрабанду зброї

01:16, 20.04.2017
Поделиться:
728   0
Голова Волинської митниці Кривіцький "закриває очі" на контрабанду зброї

Голова Волинської митниці Кривіцький "закриває очі" на контрабанду зброї

Волинські митники за керівництва Віктора Кривіцького допомагають в нелегальному перетину зброї через митний пост «Устилуг»

На Волинській митниці за керівництва Віктора Кривіцького продовжуються нелегальне переміщення вогнепальної зброї.

 Так два тижні тому через митний пост «Ягодин»безкарно, через державний кордон було пропущено корабельно-артилерійську установку, яку виявили польські митники. Але не дивлячись на масштабний скандал, волинські митники за керівництва Кривіцького Віктора продовжують пропускати через кордон вогнепальну зброю.

За даними офіційного сайту митниці Республіки Польща через державний кордон України «Устилуг» на польську територію потрапили контрабандні товари: гвинтівка Mauser з багнетом, пістолет-кулемет MP 40 з двома магазинами і па тронами, газовий пістолет Perfecta FBIMagnum, майже 200 набоїв, нацистський меч, колекція монет і марок часів СССР, військовий ліхтарик, захисні окуляри і металевий контейнер для протигаза. Дані товари, як і в минулий раз, без усіляких перешкод пройшли український кордон і були виявлені лише польськими митниками.

Місцевими ЗМІ вже неодночасно повідомлялось, що організацією даних схем керує ніхто інший як голова Волинської митниці - Віктор Кривіцький. Який за недовгий час свого перебування на посту начальника митниці налагодив злачні для нього схеми, внаслідок яких за відповідний хабар, вже не тільки через пост «Ягодин» а й через митний пост «Устилуг» з території України до сусідньої Польщі надходять нелегальні товари.

uainfo.org

Теги статьи: КонтрабандазброяКривіцький ВікторМитницяВолинь
Автор статьи: Виктор Криченов
Смотреть все новости автора
Версия для печати Послать другу

Лента новостей

18 августа 2022 г.

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте