Максим Шкіль – підприємець, засновник холдингу MS Capital, меценат

13:09, 12.04.2017
Поделиться:
849   0
Максим Шкіль – підприємець, засновник холдингу MS Capital, меценат

Максим Шкіль – підприємець, засновник холдингу MS Capital, меценат

Максим Вікторович Шкіль народився 19 серпня 1983 року у Львові.

У підприємця три вищі освіти, а також ступінь кандидата юридичних наук.

У 2005 році він закінчив Національний університет "Львівська політехніка", в 2008 – Львівський національний університет імені Івана Франка, а в 2010 – Національний університет "Львівська політехніка" за спеціальністю "Економіка підприємництва".

Паралельно з навчанням Максим Шкіль почав активну трудову діяльність. Так, в 2001 році він став торговим представником, потім територіальним менеджером і директором з продажу в компанії з виробництва мінеральних вод.

У 2006 році став співвласником підприємства з видобутку, переробки і реалізації граніту.

У 2011 році Максим Шкіль засновує підприємство – ТОВ "Перша логістична компанія" , що спеціалізується на вантажних ж/д перевезення. На сьогоднішній день "ПЛК" – одна з найбільших логістичних компаній в Україні, яка працює практично з усіма світовими топ-зернотрейдерами та має 10 представництв по Україні. Компанія активно інвестує у збільшення власного рухомого складу.

Крім підприємницької діяльності, Максим Шкіль активно займається благодійністю. У 2011 році меценат засновує "Благодійний фонд Максима Шкіля", який за роки своєї роботи надав адресну допомогу більш ніж 10 тисяч сімей. Основний напрямок діяльності Фонду – допомога дітям, яких Максим Шкіль справедливо вважає одним з найбільш незахищених верств населення. Його фонд забезпечує дітям , позбавленим батьківського піклування, комфортні умови для життя і всебічного розвитку їх здібностей. "Благодійний фонд Максима Шкіля" фінансується виключно за рахунок власних коштів мецената.

Пізніше, в 2016 році, Максим Шкіль відкрив один з найбільших в Європі дилерських центрів Audi "Audi Центр Одеса Південь" , який є першим дилерським центром в концепції Audi Sport в Україні. Концептуальний центр був побудований за дев’ять місяців, а загальна площа комплексу склала близько 5000 м².

Також в 2016 році підприємцем була заснована Група Компаній "Автострада", яка надає повний комплекс послуг з будівництва та капітального ремонту доріг. "Автострада" володіє власними виробничими потужностями і новою технікою від кращих світових виробників. Група Компаній вважає своєю місією розвиток України і гарантує європейську якість дорожнього покриття, яке підтверджує міжнародний сертифікат якості ISO 9001.

За 2018 рік компанії Максима Шкіля сплатили більше 150 млн гривень податків до бюджетів усіх рівнів.

У 2019 Максим Шкіль очолив Комітет з розвитку підприємницької діяльності Асоціації платників податків України.

Підприємець одружений, виховує двох доньок. Веде здоровий спосіб життя і займається тайським боксом.

Теги статьи: Первая логистическая компанияШкиль МаксимAudi Центр Одесса ЮгБизнесменблаготворительность
Версия для печати Послать другу

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

Кто из представителей новой власти является самым главным коррупционером?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте