Стало известно, когда Клюев и Онищенко перестанут быть нардепами

14:37, 21.03.2017
Поделиться:
701   0
Стало известно, когда Клюев и Онищенко перестанут быть нардепами

Стало известно, когда Клюев и Онищенко перестанут быть нардепами

Допоки не буде рішення суду, яке вступить в силу, де йтиметься, що Сергій Клюєв чи Олександр Онищенко винуваті, вони не будуть позбавлені депутатського мандату. Про таке заявив Антон Геращенко, депутат Верховної Ради, в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK у відповідь на запитання про те, коли статусу нардепів позбудуться одіозні політики, які втекли з України.

За словами нардепа, для того, щоб із сайту Верховної Ради не посміхалися Сергій Клюєв і Олександр Онищенко, прийнято закон про заочне судочинство.

«Я був автором однієї з перших редакцій. Прийнято його у травні минулого року. Минулого тижня ми його поліпшили. Тепер ми дали можливість ГПУ пред’являти заочне обвинувачення Клюєву, Онищенку та іншим тим, хто переховується від правосуддя», – повідомив Геращенко.

Нардеп нагадав, що обоє не ходять в Раду, проте донедавна їм навіть нараховували зарплату – допоки спікер Андрій Парубій не припинив нарахування.

«І ось за цим законом, якщо суд ухвалить рішення, що Клюєв і Онищенко будуть визнані винуватими, і буде, як мінімум, дві інстанції, на що потрібно теж час, тоді вони втратять статус народного депутата», – висловився Антон Геращенко.

Теги статьи: ДепутатыКлюев СергейГеращенко АнтонОнищенко Александр
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

Кто из представителей новой власти является самым главным коррупционером?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте