Недолюстроване Прикарпаття: Олександр Прасулов – старі кадри на старих схемах

12:10, 21.03.2017
Поделиться:
1459   0
Недолюстроване Прикарпаття: Олександр Прасулов – старі кадри на старих схемах

Недолюстроване Прикарпаття: Олександр Прасулов – старі кадри на старих схемах

«Версії» починають серію репортажів щодо персонажів, які попри явне відношення до корупційних схем часів режиму Януковича (і не тільки), продовжують обіймати посади у органах державної влади та заробляти кошти на апробованих "оборудках".

Не зважаючи на запевнення влади про успішні реформи в системі правоохоронних органів, схоже все обмежилось створенням патрульної поліції, котра в багато чому залишається бутафорською. Натомість старі міліцейські кадри, котрі причетні до корупційних схем (значна частина цих кадрів уникла атестації) й надалі продовжують обіймати керівні посади в органах МВС. Тільки ось вище керівництво виводить їх «з-під удару»  призначаючи на керівні посади в інших містах, а той в інших областях. Тому нелегко позбутися корупціонерів, які, маскуючись у «перелюстрованих» та з «новим баченням»   начальників, продовжують усіма доступними їм засобами триматися за посадові крісла та діяти «старими» методами та за напрацьованими в минулі роки корупційними схемами.Після розрекламованої реформи правоохоронних органів в Івано-Франківському обласному сервісному центрі МВС понині керує права рука легендарного відомого регіонала, генерала Олега Сала – полковник Олександр Прасулов, який дивним чином уцілів із усієї львівської команди на Прикарпатті.Нагадаємо, що Олег Сало довгий час працював на різних посадах в МВС Львіської області. З грудня 2003 до січня 2005 року Олег Сало обіймав посаду начальника УМВС у Львівській області.

У лютому 2005 року Генпрокуратура порушила проти Сала дві кримінальні справи за фактами порушення виборчого права та зловживання владою та службовим становищем. Після цього він був оголошений в міжнародний розшук. У жовтні 2006 року Генеральна прокуратура України повернула кримінальні справи, порушені проти Сала, у прокуратуру Львівської області для дорозслідування.19 лютого 2007 Печерський райсуд Києва ухвалив рішення закрити ці кримінальні справи “у зв’язку з відсутністю в його діях складу злочину”, після чого кар’єра міліціонера знову пішла вгору. 23 березня 2010 його було призначено начальником управління МВС України в Рівненській області, з 24 травня 2011 — Радник Міністра внутрішніх справ України. 28 березня 2012 призначений першим заступником начальника департаменту громадської безпеки Міністерства внутрішніх справ України. А з 17 листопада 2012 — начальник управління МВС України в Івано-Франківській області. Звісно, генерал притягнув за собою до Івано-Франківська перевірену львівську «бригаду», серед членів якої був і Олександр Прасулов.31 жовтня 2013 Янукович призначив Олега Сало головою Львівської обласної державної адміністрації, але Олександр Прасулов залишився на Прикарпатті де не переставав віддано служити режиму. Наприклад Олександр Прасулов під час Революції Гідності перешкоджав роботі автоперевізників, а саме, будь-якими силами стримував виїзд автобусів до Києва на Майдан, окрім цього, як стверджують громадські активісти, був “касиром” по збору грошей для тітушок.

Після Революції діяльність полковника на цій ниві не припинялася.

За поданням Олександра Прасулова начальником МРЕВ Косова Яремою Бойчуком (також львівським представником), у порушення податкового кодексу та ряду інших нормативних документів, після 1 січня 2015 року, було зареєстровано понад 100 автомобілів, які переобладнанні з вантажних на пасажирські, чим було нанесено близько 2 млн. грн. збитків державі.

За цим фактом порушено кримінальне провадження, яке внесено до ЄРДР 17 березня 2017 року з такою фабулою «встановлено, що в період часу з 22.01.2015 по 18.02.2015, службові особи Косівського ВРЕР при УДАІУМВС в Івано-Франківській області, зловживаючи службовим становищем, діючи в користь інших осіб, спричинили збитки бюджету України у вигляді непоступлення акцизного податку від проведення переєстрації автомобілів з вантажного на легковий пасажирський, чим спричинили тяжкі наслідки».

У березні 2015, певно «щоб сховати кінці в воду», за ініціативи Прасулова, не зважаючи на опір громадськості, Косівське МРЕВ було закрито. Бойчук успішно «відбув» спочатку в Надвірну, а потім закріпився в Коломиї.Слід зазначити, що кримінальне провадження, фактично з аналогічною фабулою, було порушено київськими правоохоронцями і проти нинішнього очільника прикарпатського Сервісного центру.Сам же Олександр Прасулов  7 листопада 2015 року начебто і вийшов на пенсію, але покидати Івано-Франківську область не поспішав, бо певно мав певну мету, задля якої кілька разів їздив до Києва й ходив по «потрібних» кабінетах. І, схоже, таки виходив, бо  в березні 2016  року був призначений в.о. директора Регіонального сервісного центру МВС.Минув рік і, за інформацією «Версії», Олександра Прасулова таки призначать повноцінним директором Регіонального сервісного центру МВС. Представлення має відбутися не сьогодні-завтра.Ось такі реформи в МВС в цілому і така реформа сервісних центрів МВС зокрема, коли старі скомпрометовані кадри знову очолюють різноманітні підрозділи правоохоронних органів, щоб й надалі послуговуватись перевіреними  корупційними схемами.

antikor1.com

Теги статьи: ПрикарпаттяКриміналкорупціяМВССало ОлегПрасулов Олександр
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

Кто из представителей новой власти является самым главным коррупционером?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте