До Умані повертаються 90-ті. Aрмянська банда віджимає бізнес

09:36, 20.03.2017
Поделиться:
9604   0
До Умані повертаються 90-ті. Aрмянська банда віджимає бізнес

До Умані повертаються 90-ті. Aрмянська банда віджимає бізнес

В Умань повертаються “лихі дев’яності” з кришуванням та віджиманням чужого бізнесу.

В мережі з’явилося відео, на якому уманський підприємець Олександр Журавель, власних мережі кофе-машин, розповідає, як його конкурент по бізнесу, заручившись підтримкою Карена Аракеляна, та наближених до нього осіб, методом залякування та псування майна змушує відмовитися від кавових автоматів. Потерпілий звернувся до правоохоронних органів з відповідною заявою.


Одіозна персона Карена Аракеляна, що нині займається залякуванням Олександра Журавля, вже не вперше з’являється на теренах місцевого криміналітету.

Ще декілька років тому злочинною діяльністю цього чоловіка займалася Служба безпеки України: на автозаправці, що належить мережі ОККО, він сканував за допомогою сканера елітні автомобілі і викрадав з них цінні речі. Під час такого промислу Карен попався, навіть мав певні проблеми з законом, але все затихло і зам’ялося, так як йому вдалося відкупитися.

До речі, таким же методом, як “працював” Карен на заправці, з початку 2017 року в Умані викрадено 5 елітних авто, і в більшості випадків власникам повертали їх транспортний засіб, але після того, як вони платили викрадачам чималу суму грошей.

Сподіваємося, правоохоронці не проігнорують заяву Олександра Журавля і не дозволять бандитам диктувати свої умови на ринку праці в незалежній державі.

ridnyi.com.ua

Теги статьи: БандитизмКриміналбандитиУмань
Автор статьи: Глеб Злобин
Смотреть все новости автора
Версия для печати Послать другу

Лента новостей


loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте