32 мільярди доларів – такого пожертвування світ ще не бачив

19:27, 17.05.2018
Поделиться:
669   0
32 мільярди доларів – такого пожертвування світ ще не бачив

32 мільярди доларів – такого пожертвування світ ще не бачив

Такого великого пожертвування ще ніколи не було за всю світову історію.

Принц Саудівської Аравії аль-Валід бін Талал бін Абдулазіз аль-Сауд пожертвував на благодійність весь свій статок, який оцінюється в колосальну суму, а саме в 32 мільярди доларів.

За оцінками авторитетного видавництва Forbes, аль-Валід є найбагатшою людиною в Саудівській Аравії. І весь свій статок він вирішив передати на благодійність.

«Це мій обов’язок перед людством», – прокоментував аравійський благодійник. 

За його словами, зазначена сума, згідно з планом, буде розподілена між одержувачами в найближчі кілька років. Основними напрямками, на які підуть гроші, стануть боротьба з наслідками стихійних лих, будівництво шкіл і дитячих будинків, боротьба з різними захворюваннями, допомога жінкам, сприяння вирішенню культурних протиріч і поліпшення якості життя у віддалених районах світу.

“Обмежених часових термінів немає. Свого часу всі мої статки підуть на добрі справи. Вже зараз значна частина мого доходу йде на це”, – сказав принц.

Це стало найбільшим пожертвуванням в світі, яке коли-небудь робила людина. Неймовірно.

«Я не заберу ці гроші з собою в могилу, я хочу, щоб вони послужили добру. Кругом стільки людей, які потребують допомоги. Хтось нарешті вилікується від хвороби, хтось зможе отримати освіту і нормально влаштуватися в житті. Це мій обов’язок, я маю можливість зробити цей світ кращим і я зроблю це».

За словами принца, зайнявшись благодійністю, він взяв приклад з фонду Білла і Мелінди Гейтс. Це найбільший в світі благодійний фонд, заснований творцем Microsoft.

Аль-Валід – онук засновника Саудівської Аравії короля Абдель Азіза ібн Сауда і племінник чинного короля Абдулли. Займатися бізнесом він почав з власної ініціативи, взявши кредит на суму 300 тисяч доларів і ставши посередником у справах з іноземними компаніями-партнерами Саудівської Аравії.

Половину всього статку принцу приніс банк Citibank, якого він врятував від розорення. Також Аль-Валід заробив свої статки на інвестиційних проектах і покупці акцій. Серед компаній і проектів, в які він інвестував, – Apple, Twitter, Citibank, Four Seasons і багато інших.

Теги статьи: ForbesАль-Валід бін Талал бін Абдулазіз аль-СаудПринц Саудівської Аравіїпожертвування
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Лента новостей

27 сентября 2021 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

Кто из представителей новой власти является самым главным коррупционером?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте